2752
2734

سلام الان نزدیک به دوهفتست کرونا داره زنگ زدم بهش صداش خیلی گرفته بود بیمارستان بود.سرم وصل کرده و دستگاه اکسیژن..میگه ماسک اکسیژن و برمیدارم خیلی سرفه میکنم میگه ریم درگیر شده

دوستان خیلی داغونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاالله هرچی سریعتر سلامتیش برگرده برگرده پیش خانوادش

https://abzarek.ir/service-p/msg/1879584                    منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را                          
2731

۳۰ تا صلوات برای سلامتیشون فرستادم عزبزم نگران نباش خیلی زود برمیگرده خونه

تورو خدا بیشتر مراقب سلامتیتون باشید

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....