2752
2734
عنوان

هرگز سقط نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 30829 بازدید | 33 پست

ای بابا چی بگم منم موافق نیستم با سقط

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی گوشش بدهکار این حرفها نیست ولی منم تو اطرافیان خودم سه نفرو میشناسم که عمدا سقط کردن، هم برکت از زندگی شون رفت هم مشکلات حاد زناشویی پیدا کردن.

تازه اون دنیا هم باید جوابگو باشن چون مساله فقط کشتن یه آدم نیست. با کشتن اون فرد، در واقع هزاران آدمی رو که قرار بوده از نسلش بوجود بیان رو نابود کردین.

زیاد استغفار کنید. امیدوارم خدا رحم کنه بهتون

2731

هیچوقت اهل سرزنش نبودم و نیستم ، از کسی که تو هفته‌های اول سقط میکنه هم خرده نمیگیرم ، ولی شما تو هفته ۱۴ سقط کردی ، واقعا نمیدونم چی بگم... کاش حداقل با جزئیات تعریف نمیکردی قلب مارو به درد نمیاوردی‌.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها  ممنونم ک همدردی کردید وشرمندم ک تا ناراحتتون کردم  اما خواهش میکنم هرگز سقط نکنید یا بازم میگم ب تمام وجود اگه بچه نمیخواید جلو گیری کنید ببخشید تو تاپیک غلط نوشتم داشتم گریه میکردم 🖤

هرروز پای باغچه باهاش حرف میزنم و گریه میکنم دیونه شدم بچه ها تورو خدا هیچ کس سقط نکنه جز ب جز رو گفتم ک کاش منم یکی اینطور قبلش درج میکرد ک نمیکردم این کار رو..هرگز سقط نکنید

2706