2733
2739
عنوان

دعوا موقع رانندگی

268 بازدید | 8 پست

از شرکت رفتم ماموریت داشتم برمیگشتم دیدم یه اقایی با سرعت نور از ماشینش پیاده شد رفت داخل یه 206 راننده رو تا میتونست زد..بیچاره راننده پشت فرمون بود هیچ عکس العملی نمیتونست انجام بده..بدجور میزد توی سرش..اون صحنه هنوز جلو چشامه..این حد از وحشی گری یعنی چی...همش در عجبم که راننده ای که کتک میخورد چرا حتی یه پشت دستی نزد توی دهنش که ولش کنه.وای  

وا 😳

من بودم جرواجر میکردمش 😒

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هنگ کرده بیچاره کاش شماره ماشین برمیداشتی میدادی به اون که کتک خورده بره شکایت کنه -دعوا سررانندگی بود؟

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
باور نمیکنی حالم اینقدر بد شده از دیدن این صحنه..خیلی بدجور میزد توی سرش..بیچاره ضربه مغزی نشده باشه

منم یه بار از اینا دیدم فک کنم دعوای ناموسی بود من دیدم واقعا وحشتناکه

2738
هنگ کرده بیچاره کاش شماره ماشین برمیداشتی میدادی به اون که کتک خورده بره شکایت کنه -دعوا سررانندگی ب ...

من نتونستم بمونم...یعنی اون یکی که میزد اینقدر وحشی بود که داشتم سکته میکردم.یه بار دیگه هم دیدم یکی از این اراذل اوباشا یه یارو رو پشت فرمون داشت میزد بجور.زنگ زدم به پلیس گفتم...بعد پلیس منو ول نمیکرد ...هی دم به ساعت زنگ میزد به گوشیم که ما رفتیم نبودن.