2733
2739
عنوان

دستم به دامنتون بگید چیکار کنم

94 بازدید | 8 پست

من ماه پیش 14ام پریود شدم ولی با این حال امروز از صبح دل درد داشتم که به مرور زیاد شد درد به پامم رسید و بعد دیدم پریودم با اینکه الان وقتش نبود

من درکل همیشه سر پریودام خیلی درد دارم با این حال که توی خورد و خوراک هم رعایت میکنم که گرمی بخورم

حالا من این ماه رعایت نکردم اینو و الان رو به موتم دارمم میمیرممم

راهکار بدید چیکار کنم

کارمم مونده و دست کم باید تا ساعت 4 سرپا باشم و تا اونموقع نمیتونم استراحت کنم

مسکن بخور،هیچ وقت درد رو‌ تحمل نکن 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قبلا زنجبیل خوردم توی این دوران حالت تهوع میگیرم  با مولتی ویتامین درست میشه؟

برای من که اینجوری خیلی اثر داره شمارو نمدونم

منم همینجوری بخورم اذیت میشم ولی تو روکش قرص که میریزم میخورم خیلی بهتره

2738