2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن چرا رژیم نمیگیری؟

خودم خیلی مخالف قرص هستما ولی یکم جدیدا به دلیل نوع کارم مجبورم غذای آماده بخورم 4 کیلو وزن اوردم خواستم سریع تا بیشتر نشده کمش کنم یکی دو هفته ای.

2731

منم الان دارم از  دکتر نجفی رژیم گرفتم بدون هیچ مشکلی دارم پیش میرم هر هفته هم بهم پبام میده پبگیری وزنمو انجام میده و پشتیبان هم دارم که همیشه پاسخ سوالامو میده

با هزینه خیلی کم هم رژیم رو میدن هم پیگیری و پشتیبانی آنلاین 

واقعا اعتماد بنفس گرفتم

من قبلا استفاده کردم ولی بهت توصیه نمی کنم که توهم مصرف کنی درسته که قرص لاغر طی چند ماه اثر می ذاره ولی لاغریش دائمی نیست تازه اگر قرصی بگیری که اصل نباشه نه تنها کمکی نمی کنه بلکه اثراتی مثل لکه های پوستی مشکلات کلیوی و کلیه درد برات میاره من خودم بعد از استفاده دو ماه از یک قرص لاغری دچار کبد چرب شدم و 3 میلیون خرج کردم تا درمان بشم البته من اینا رو نمی گم تا بترسونم بخاطر خودت می گم تا همیشه سلامت باشی و اینکه اگر نظر منو بخوای بهترین راه و سالم ترین راه یک برنامه لاغری هستش البته نری از خود یه برنامه در بیاری حتما به یک مشاور تغذیه سر بزن مشاوری که من خودم ازش برنامه تغذیه را گرفتم کارشناس ارشد راضیه رجبی بود.

خب گلم امیدوارم همیشه سلامت باشی

2740

وای قرص لاغری خیلی خطرناکه اصلا قرص بدون تجویز پزشک نباید مصرف کنی
کلی مشکلات گوارشی میمونه برات حتی خیلی مشکلات عصبی و روحی هم براشون ایجاد شده
از یه طرف لیمومی برای برنامه غذایی مفت گرون بود اصلا پایه اساس علمی نداره

غفاری هم همش دروغو اداس باور نکنید