2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فارسی صحبت کردنش تکمیل شده؟

نبايد فارسي صحبت كردنش تكميل بشه ..من از زمان حاملگي قصه هاي صوتي انگليسي واسه دخترم ميذاشتم از بدو تولد هم در معرض شنيدن بود بعدشم كه بزرگتر شد هم صوتي هم تصويري واسش گذاشتم الان سه سال و نيمشه قشنگ انگليسي صحبت ميكنه فارسي هم از دقيقا يكسال و نيمه گي ديگه روان حرف ميزد..

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖
نبايد فارسي صحبت كردنش تكميل بشه ..من از زمان حاملگي قصه هاي صوتي انگليسي واسه دخترم ميذاشتم از بدو ...

شما از چه برنامه کودکایی براش استفاده میکردین خودت میگرفتی یا اینکه پکیج سفارش میدادی

نبايد فارسي صحبت كردنش تكميل بشه ..من از زمان حاملگي قصه هاي صوتي انگليسي واسه دخترم ميذاشتم از بدو ...

عه چه خوب ..منم موقع خواب لالایی انگلیسی میزارم...

الان حروف رو بلده می خونه...سلام و احوالپرسی..یه سری کلمه بلده

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
عه چه خوب ..منم موقع خواب لالایی انگلیسی میزارم... الان حروف رو بلده می خونه...سلام و احوالپرسی..یه ...

خيلي خوبه ادامه بدين..الان دختر من حتي نوشتن حروف رو هم ياد گرفتنه رنگا رو كامل بلده ميوه ها سبزيجات همه رو به انگليسي ميگه با خودشم كه بازي ميكنه همش انگليسي حرف ميزنه

خيلي خوبه ادامه بدين..الان دختر من حتي نوشتن حروف رو هم ياد گرفتنه رنگا رو كامل بلده ميوه ها سبزيجات ...

خدا حفظ کنه براتون..ماشاالله 🧿

ایشالله تو تمام مراحل زندگی شون موفق باشن🤲🤲

امیدوارم دختر منم اینطوری یاد بگیره

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
خدا حفظ کنه براتون..ماشاالله 🧿 ایشالله تو تمام مراحل زندگی شون موفق باشن🤲🤲 امیدوارم دختر منم ای ...

مرسي عزيزم..همچنين دختر گل شما

2706