2737
2734
عنوان

بی بی چک منفی بعد از ۷ روز

1227 بازدید | 16 پست

سلام دوستای خوبم

دوره های من معمولا ۲۸ روزه است بعد از اقدام چند باری هم بوده که ۳۳ روزه شده 

امروز روز ۳۶ سیکلمه دیروز بی بی چک زدم منفی شد

کیست و ... هم ندارم

کی بی بی بزنم که جواب بده

نمیدونم امیدوارم باشم یا نه😒😒 

بعد ۷روز حتی هاله هم ننداخت؟ اگه نه که کلا منفیه . ولی باز اگه میخوای مطمین تر شی امروز برو ازمایش بده نشون میده

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعد ۷روز حتی هاله هم ننداخت؟ اگه نه که کلا منفیه . ولی باز اگه میخوای مطمین تر شی امروز برو ازمایش ب ...

نه هاله هم نداشت

اخه سابقه هم نداشته اینقد تاخیر

گاهی احساس میکنم پریود شدم ولی اصلا خبری نیست

نه هاله هم نداشت اخه سابقه هم نداشته اینقد تاخیر گاهی احساس میکنم پریود شدم ولی اصلا خبری نیست

امروز حتما یه ازمایش بده اگه منفی بود ببر پیش دکترت ببین چی میگه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738
بله ولی ورزش کردنی مرتب میشد الان ک دو سه ماهه تو اقدامم حتی با وجود ورزش بد جور نظم بدنم بهم ریخته

من بالاخره امروز پریود شدم

ولی خونریزیم خیلی کمه

شنبه باید برم پیش دکترم ببینیم علت این تاخیر و خونریزی کم چیه

2706