2733
2734
عنوان

مردای کدوم شهر واسه ازدواج بهترن

| مشاهده متن کامل بحث + 3791 بازدید | 183 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا اینطور نیست حتما طرفت ادم حسابی نبوده وگرنه من هم پدر هم داداشم و همسرم حتی دوروبرم همه با غیرت ...

اشتباهی ریپ زدی عزیزم .همین جا گفتن که طرفشون کرد بوده و بی غیرت 

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
2731
ولی یه چیزی رو حق گفت .تو یه کانال خبری تو تلگرام ۵۰ درصد خانماش کردن از پروفشون میبینم که متاهلن بع ...

میدونی کورد کجا هسن؟

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
خخخخ میومدی فامیلاشوهراول من ومیدیدی .مادرشوهرم صیغه ی یه مردی شده بود۱۵سال ازخودش کوچیکترزن دوم مرد ...

پس مشکلش خانوادگی بوده ربطی به کورد بودن نداره 

کوردم😍 کاربری دست دونفره 
پس چرا مردای ما کار میکنن 😅

نمیدونم والا ماهم ایلامیم ولی اصلا مرد تو کار خونه به زناشون کمک نمیکنن حالا واقعا مال شما کمک میکنه؟

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     

کلا مردا بدن 😁

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
میدونی کورد کجا هسن؟

ن خب همه جور کوردی بودن خودشون میگفتن کوردن و البته از لهجه اشون هم مشخص وقتی با هم حرف میزدن

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
اونی که نمیزاره زنش جم بخوره که دیگه بددله 

خب متاسفانه همینه دیگه به اسم غیرتو دوس داشتن زندگیو و جوونی اون زنو غارت میکنن

توی کوردا که اینجوریه تا جایی که میدونم

البته تو تموم قومیت ها هست توی تموم قوم های ایرانی مثل عرب و کرد و ترک و بلوچ و ...زن ستیزی هست و زنا به شدت بدبختن

مگر اینکه آدم با جوونی ازدواج کنه که خودشم از این رسم و رسوم و فرهنگ غلط بدش بیاد و نخواد ادامش بده

NVD❤
اشتباهی ریپ زدی عزیزم .همین جا گفتن که طرفشون کرد بوده و بی غیرت 

میدونم ببخشید منظورم اون خانم بود همه جا خوب و بد هست دلیل نمیشه ربط داده بشه به کورد بودنش 

کوردم😍 کاربری دست دونفره 
2706