2737
2739
عنوان

مردای کدوم شهر واسه ازدواج بهترن

| مشاهده متن کامل بحث + 3760 بازدید | 183 پست
اهان چه خوب من بوشهری ها رو نمیشناسم ولی تا جایی که شنیدم عربا خیلی پسر دوستن و این توی قرن ۲۱ فاجع ...

نمیدونم عرب ها نیستن اطرافم

ولی مردای جنوبی واقعا خوبن برا خانوماشون.اکثرا اموالشون بنام خانوم میکنن.خود من زایمان کردم پدر شوهرم برام گوسفند قربانی کرد و خیرات داد .هدیه هم طلا داد.مادر شوهرم حتی لباسامم میشست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر بچت دختر بود بازم این کارو میکردن؟ دیدی واسه کسی این کارو کنن؟

اتفاقا نسل جدیدشون دختر دوستن. الان من فامیل خودم همگی مثلا برا پسرشون ماشین بخرن برا دخترشونم میخرن.یا خونه.یه مورد هس جنوب اکثر خانواده ها خونه و ماشین اول زندگی میدن به بچشون و اکثرا از صفر شروع نمیکنن .اون مدلی ک شما میگی هم تو دوستام دیدم ولی کمه و تو همه شهرها همه مدل ادم هست.

اصلا و ابدا... ما یکی از فامیلامون تهرانی اصیله از اونا که جد اندر جدش تجریش بودن یعنی پوست زنشو کند ...

عموهایه من کلا همشون زن دوستن هرکیم که تهرانی بوده خیلی خوبه اونی که تو میگی عقده ایی هستش

2738
اهان چه خوب من بوشهری ها رو نمیشناسم ولی تا جایی که شنیدم عربا خیلی پسر دوستن و این توی قرن ۲۱ فاجع ...

حرفای شما کاملا درسته

من خودم خوزستانیم البته عرب نیستم ولی حرفاتون درباره عربها رو تایید میکنم

متاسفانه بقیه با تعصب و چون خودشون هستن حرف غیر از واقعیت میزنن ...