2752
2734

کدوم سمتی?من مهد یویو تو بهنام میبرم کارگاه مادر و کودک هفته ای یه باره ۱ساعت در حضور مادر با بچه بازی میشه البته کارگاها متفاوته مثلا این.کارگاهی که من.میبرمش اسمش روپا هست ورزشیه یه کارکاه دیگه مثلا بازی اموزشیه یا یه کارگاه موسیقیه

کدوم سمتی?من مهد یویو تو بهنام میبرم کارگاه مادر و کودک هفته ای یه باره ۱ساعت در حضور مادر با بچه با ...

من ساکن تبریزم گلم سن خاصی داره؟عزیزم هزینه هاش چنده؟خوبه برا بچه؟ممنون عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ساکن تبریزم گلم سن خاصی داره؟عزیزم هزینه هاش چنده؟خوبه برا بچه؟ممنون عزیزم

الان این کلاس روپا من.میبرمش ۸جلسه هفته ای ۱یبار کلا شد ۷۲۰ تومن اره خیلی خوبه سن هم باید با خودشون تماس بگیری گروه سنی دارن که هرکی تو گروه خودشه

2731
الان این کلاس روپا من.میبرمش ۸جلسه هفته ای ۱یبار کلا شد ۷۲۰ تومن اره خیلی خوبه سن هم باید با خودشون ...

عزیزم اونوقت فقط با یه بچه کار میکنن یا چند تا باهم ؟من تو شهرمون نمی‌دونم کجا هست از کجا میتونم اطلاعات بگیرم؟ممنون راهنماییم کردی عزیزم

عزیزم اونوقت فقط با یه بچه کار میکنن یا چند تا باهم ؟من تو شهرمون نمی‌دونم کجا هست از کجا میتونم اطل ...

نه مثلا ۴تا بچه در حصور مادر چون مادرم باید همکاری کنه مثلا به بچه کمک کنه حرکاتو انجام بده از مهد کودک نزدیکتون بپرس  معمولا تو همون مهدا یه کلاسایی دارن.مخصوص همین.کارگاه

نه مثلا ۴تا بچه در حصور مادر چون مادرم باید همکاری کنه مثلا به بچه کمک کنه حرکاتو انجام بده از مهد ک ...

دست گلت درد نکنه عزیزم ممنون حتما پیگیر میشم خدا بچه تون رو حفظ کنه