2737
2739
عنوان

فقط یه جوا برای زیاد شدن خیانت هست

2750 بازدید | 235 پست

بعضی چیزا واقعیت جامعه هست،وقتی یه سری از مسائل از حد بگذره ولی خط قرمزا رد بشه هر اتفاقی میوفته...شما بگو طرف 70 سال عبادت کرده فقط کافیه کمی خط قرمزا رد کنه....به نظر من تنها دلیلش اینه که اصول رعایت نمیشه ولی به یه مرد به خودش اجازه میده به هر زنی حالا چه فیلم چه واقعیت نگاه کنه ..و تصور کنه نظر بده...وقتی یه زن جوری لباس میپوشه که انقدر باعث تحریک مردا بشه...وقتی یه مرد با داشتن یه زن دنبال زنای دیگه هست ...وقتی یه خانم  بایه مرد زن دار رفت امد داره....نتیجه همه اینا یا خیانت یا طلاق عاطفی..

حالا اینا از کجا اب میخوره...تو اداره همکارن. و متاهل.اولش با لبخند ..تعارف .وای همکارمه ..کم کم بیرون بریم چشم باز میکنند میبینند تو چه منجلاب افتاده این ..میگه خودمم نمیدونم چی شد که بهش وابسته شدم...اخه لامصب اگه از اول اصول رعایت مبکردی صمیمی نمیشدی اینجور نمیشد...خانومه میگه دوستم میومد خونمون شوهرم عاشقش شد.میبینی دوستش با یه وضع خیلی ناجور جلوی شوهر این میگشته همش تو خونه اینا بوده طنازی میکردی...شوهر فقط نکات مثبت این زن میبینه دیگه کم کم.....توروخدا نکنید .....انسان توی این مسائل خیلی سریع شکست میخوره گناه میکنه مگه این که وارد این ورطه نشیم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو خارج از ایران هم همه این مسائل به شکل گسترده تری هست ولی بازم بعضیا عاشقانه همو دوست دارن

عشقی نباشه تعهدی نیست ربطی به بقیه نداره

به خون خویش میغلتند مشتی بی گناه اینجا🖤
2740

یه دیقه اومدم نی نی سایت از ده تا تاپیک یازده تاش خیانت بود

چه خبره 😑😑

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
چه ربطی به پوشش خانما داره؟ خیانت به ذات مرد مربوطه

خیلی حرف چرتیه که همه بندازن بیرون مرد نگاه نکنه

اون مرد از خداشه

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

کاملا موافقم.

از همین چیزا شروع میشه معلوم نیست به کجا ختم بشه.

بعدشم طبق قانون طبیعت اگه بلایی سر کسی بیاری یا به کسی آسیب بزنی یه نفر دیگه هم همون کارو باهات میکنه و سرت میاد.

اگه با بی حجابی شوهر یه نفرو سرد کردی مطمئن باش یه نفر دیگه هم با تو این کارو میکنه.

2706