2752
2734
عنوان

سر گیجه در کودکان کسی تجربه داره

98 بازدید | 11 پست

پسرم پنج سالشه،،چند روزیه میگه سرم گیج میره،،دلشوره ی عجیبی بجونم افتاده،،وقت دکتر هم گرفتم 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

کم خونی نداره؟

فقط سرگیجه داره؟

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کم خونی نداره؟ فقط سرگیجه داره؟

بله ،،فقط سر گیجه داره یکی از انگشتان دستشم حدود یکسال میشه زخم شده خوب نمیشه پارسال هم غده لنفاویش ورم کرده بود

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
خوب کردی سریع ببرش دکتر انشالا چیزی نیس ولی میتونه از ضعیفی چشم ها باشه و عفونت گوش سینوزیت اینا یا ...

باشه ممنون عزیزم

شايد گوشش عفونت كرده يا كم خونى داره

باید یه چکاپ بدم خیلی نگرانم 

باید یه چکاپ بدم خیلی نگرانم 

ان شاالله چيزى نيست بد به دلت راه نده🌷

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
ان شاالله چيزى نيست بد به دلت راه نده🌷

ممنون از دلگرمیت 

بله ،،فقط سر گیجه داره یکی از انگشتان دستشم حدود یکسال میشه زخم شده خوب نمیشه پارسال هم غده لنفاویش ...

انشاالله که چیزی نیست.شاید کم خونی باشه که با دارو حل میشه.بچهها چون خوب غذا نمیخورن پیش میاد براشون.

این موارد قبلی رو پیگیری کردی زخم دستش و بقیه چیزها رو

انشاالله که چیزی نیست.شاید کم خونی باشه که با دارو حل میشه.بچهها چون خوب غذا نمیخورن پیش میاد براشون ...

آره انگشت دستش رو بردم متخصص پوست گفت اگزماست  قطره داد اما خوب نشد که نشد خودمم کلی پماد و انواع روغن زدم انگار نه انگار احساس میکنم پسیورازیسه،،غدد لنفاویشم متخصص کودکان دارو داد خورد خوب شد  من دنبال یه متخصص خوب برا انگشتش می‌گشتم که باز گفت سرم گیج میره  الان گفتم اول برا سر گیجش برم متخصص اطفال نمی‌دونم برم متخصص گوش یا متخصص خون

نگراک نباش.بچه ها سالیانه چک اپ بشن خوبه.پسر من یک سالشه دکتر یه آزمایش کامل کم خونی و تیروئید و کبد و قند و همه چیز داده براش.انشاالله باید انجام بدیم براش