2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چکارکنم جورنشه برم باهاش صحبت کردم ولی بی فایده بوده کسی نمیدونه چه دعایی نذری کنم بخدادعاتون میکنم ...

کجا نرین ؟نذر نان کن من مثلا میگم اگر حاجتم برآورده شه ۳۰هزار میدم نانوایی. ب هرکس یه نان مجانی بده ....یا هم ۱۱۴بار سوره توحید بخون  من نتیجه گرفتم خداروشکر

کجا نرین ؟نذر نان کن من مثلا میگم اگر حاجتم برآورده شه ۳۰هزار میدم نانوایی. ب هرکس یه نان مجانی بده ...

دوست ندارم برم شهرخودم زندگی کنم چون مشکلات زیاد هست تواین شهری که هستم دوست دارم 

نذرخوبی بود .الان انجام بدم ؟

دوست ندارم برم شهرخودم زندگی کنم چون مشکلات زیاد هست تواین شهری که هستم دوست دارم  نذرخوبی بود ...

منم بزور برد شهر خودشون و اونجا دخالت خانواده ش بماند. پیرم کردن بمنم خیانت کرد. اصلا نرو بذار یکماه جنگ بشه بینتون ولی نرو..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اره  انجام بده ازامروز اگر میتونی انشالله جواب بگیری منم براتون دعامیکنم 🌹♥️آیت الکرسی میخونم انشالله حرفاتون رو همسرتون اثرکنه و نرین

2738
منم بزور برد شهر خودشون و اونجا دخالت خانواده ش بماند. پیرم کردن بمنم خیانت کرد. اصلا نرو بذار یکماه ...

حرفهام رو زدم خودش میدونه ولی دیگه گوش نمیده تصمیمش رو گرفته از هر دری هم وارد شدم میخوام که جورنشه 

الهی که شماهم حاجت روابشی الان باز همون جایی

حرفهام رو زدم خودش میدونه ولی دیگه گوش نمیده تصمیمش رو گرفته از هر دری هم وارد شدم میخوام که جورنشه& ...

ن تا پای طلاق رفتم بخاطر خیانتش ....حتی گفتم ازینحابریم یا طلاق یا هم بریم بازم قبول نکرد خانواده ش نمیذاشتن چله زیارت عاشورا و ۱۴هزار صلوات و سوره توحید بی نهایت خوندم تاخودش پیشنهاد داد ،

ن فعلا نوزاد دارم داریم زندگی میکنیم با همسرم تابعدا تصمیم درست تر بگیرم .اره اومدیم شهری میخاستم.ول ...

انشاالله اونم حل میشه همین که برگشتی پیش اونانیستی کافیه 

خداانشاالله گره ازکارت بازکنه برات ۵آیه الکرسی میخونم توکلت به خداباشه 

2706