2752
2734
عنوان

عاشق دوس شوهرم شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 35557 بازدید | 195 پست

ماها قرار نیس از هرچی که خوشمون میاد اونو بدست بیاریم 

مثلا من ماشین گرون قیمت دوست دارم و میتونم برم دزدی کنم و اون ماشینو بخرم ولی اینکار اشتباهو نمیکنم

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست صمیمی شوهرمه شوهرمم هجش تعریفشو میکنه خوده پسره خیلی دوس داشتنی و خاصه اصلا طرز فکر و حرف زدنش ...

واقعا اینارو مینویسی یه ذره هم احساس خجالت یا گناه بهت دست نمیده؟

نمیدونم چه آدمی هستی بیچاره شوهرت.

دوست صمیمی شوهرمه شوهرمم هجش تعریفشو میکنه خوده پسره خیلی دوس داشتنی و خاصه اصلا طرز فکر و حرف زدنش ...

استغفرالله عزیزم این حرفا رو نزن

اون اگه بتو احترام میذاره و شاید حتی تعریف میکنه

رو حساب اینکه ناموس دوستشی

مثل تو فکر بد نداره عزیزم

بیخودی زندگیتو پاش پاش نکن

و اون طفلک رو ازبین نبر

چرا باید یه خانوم متاهل دوست داشته باشه 

اینا فقط تصورات خودته 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
از توهمت بیا بیرون تو رو دوس نداره واسه یک چیز دیگه میخوادت که گویا راحت هم میتونه به هدفش برسه از ...

اون خیلی ادم با شخصیتیه اصلا اون تصویری که شما دارید نیست اصلا از هزار نفر یک نفر اینطور نیست

تقصیر شوهرته ک میاد ازش پیش تو تعریف میکنه باعث میش بیشتر بهش توجه کنی واس همینه ... ادم نباید پیش شوهرش یا زنش از ه جنس هودش تعریف کنه چون این اتفاقات میوفته

با این طرز فکرت زندگی ۳ نفرو خراب میکنی هم خودت هم شوهرت هم رفیق شوهرت پس هیچ وقت این اشتباه رو نکن خیانت تهش تاوانه و پشیمونی!!

خدایا هزاران بار شکرت😍❤پسرم تاج سرم 🫀❤️‍🔥

عسل نکن شر میشه

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2706