2733
2734
عنوان

جهاز !

123 بازدید | 6 پست

چندروزه داریم جهاز دختر آبجیم میچینیم 

بعد چون الان کرونا خیلی زیاده به فامیل شوهرش گفتیم نیان به زنداداشا و دوتا خواهر دیگه هم گفتیم نیان چون اونا بچه کوچیک دارن بعد فقط من و آبجیم از صبح میریم تا شب همونجا کارارو میکنیم‌تازه با فاصله مثلا من آشپزخونه میچینم آبجیم اتاق 

خلاصه الان چهارروزی هست از صبح میرم چون دست تنهاییم طول کشیده 

منم نمتونم‌ آبجیم تنها بذارم‌ در ضمن این آبجیم همیشه هوامو داشته مثلا وام خانوادگی همه خانما شرکت کردن من نتونستم اون برا منم برداشت یا خیلی کارای دیگه 

حالا امروز شوهرم انقدر قیافه گرفته برام که چرا از صبح تا شب میری یا صبح برو یا بعد از ظهر 

میگه الان که محرمه اینا نمیخوان برن که انقدر با عجله دارید میچینید 

اینا بعد از صفر قراره برن خونشون آبجیم هم چون جا نداره تو‌خونش داره تمه چیو از الان میچینه حالا ازم کمک خواسته شوهرم نمیفهمه همینو 

حتما برو کمک کن بع شوهرت هم بگو خواهرمع و کمک نیاز دارع

من 15سالمع،پس اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن.تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی،کع ترکت محالع ❌بآ مَن‍ کِع اَشکامو فَقَطِ دستام‍ پآک‍ کردن‍ حَرف اَ تَنها بودنآتون‍ نَزنید :) ♡______💔.به اونی که در روم باز نکرد،بگین اومدم ساختمونو بخرم😏💯در شهری براش فریاد زدم که حرف زدن حکمش اعدام بود💯.نیازی به پرواز نی همین پایین بالاتر از خیلیام.😌مَنـ الماســم[💎] و تو نِمیتــونیـ منــو بشکـنیــ🌸.   همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌      🤟شیرازی ها دستا بالا 🤟. یه دخمل شیطــون و بازیگــوش؛ دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مردا عادت دارن

منم خاهرم وقتی عروس شدم اومدم خونم پرده ها رو دوخت سرویس دمی دستگیره رو دوخت کل کارای تمیز کاریای خونه رو کرد حتی حموم دسشویی رو شست مامان و خاهرای خودش دس ب سیاهو سفید نزدن

الان یروز خاهرم خاست بچشو بیاره نگهدارم شوهرم داشت سکته میکرد

شوهرت راس میگه. کو تا بفد صفر.

شما روزی سه ساعتم بری

تا یک ماه و نیم دیگه چیده میشه.

از خونه و شوهرت کم نذار.

من ک الویت خونه خودمِ.

نهار و ظرف و لباس و اینا رو اماده کن.

وقتی شوهرت سرکارِ توام برو خونه خواهرت.

ولی وقتی همسر خونس خونه باش.

البت این نظر منِ😊