2737
2739
عنوان

حال دلم آشوبه...برای مادرم مینویسم

327 بازدید | 18 پست

مادر عزیزم وقتی سه سال پیش دچار سرطان شدی باخدا عهد کردم که تورو برام ده سال دیگه نگه داره...یعنی بهش گفتم بیا یه معامله ای کنیم خداااا....10سال از عمر منو بده به مادرم که کنارش شاد باشم...اخه میدونی خواهر نداشتم که باهاش درد دل کنم..همه زندگیم همیشه تو بودی و هستی...مامان دیروز دکترت منو جواب کرد و من وقتی اومدم خونه با چشمهای پر از اشک....تو فقط یه کلمه گفتی....چرااااا.....اون چرای تو یعنی چراااا غم دارم.... چرا چشام پر از اشکه...فقط تونستم بگم دلم برات تنگ شده بود مادر...

نتونستم بگم که 8ماهه از وقتی بیمارت شدت پیدا کرد هر روزشو من مردم....مادر پیش خدای خودت ضامن من شو...من دیگه باهاش قهرم..نذار بشکنم.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خدا بمیرم برای دلت نمیدونم چرا وقتی اینارو خوندم دلم برات کباب شد عزیزدلم درسته درکت نمیتونم کنم اما از ته دلم از خدا میخوام به حق همین ماه محرم مادرتو شفا بده اصلا از امروز هرشب برای مادرت ایه الکرسی میخونم 

☘️زندگی را زندگی باید کرد؛آنطور که دلت میگوید☘️
بمیرمممم واسه دلت😔😔😔واسه مامانن منم دعا کن ریش ۵۰ درصد درگیره و بدنش ظعیفه 

امیدوارم هیچ مادری مریض نشه..مادرتون خوب میشه من مطمئنم.بهش خیلی برس و ابمیه های طبیعی بهش بده

عزیزم😔

خدا خودش ب دلت نگا کنه و رحم کنه 

خودش شفای مادرتوبده امیدوارم ی معجزه خوب تو زندگیت رخ بده ک حالتو خوب کنه 👌🏻

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….
امیدوارم هیچ مادری مریض نشه..مادرتون خوب میشه من مطمئنم.بهش خیلی برس و ابمیه های طبیعی بهش بده

خیلییی بهش میرسیم ولی الان دوروزه راضی نمیشه میوه بخوره قندش یهو از وقتی رو روال درمان رفت رفت رو ۳۰۰ راضی نمیشه الانم رفتن درمان کنن و سرُم بزنن

من رفتم خروج کاربری زدم  خداحافظ برای همیشه .... حلالم کنین..   
2740
وای خدا بمیرم برای دلت نمیدونم چرا وقتی اینارو خوندم دلم برات کباب شد عزیزدلم درسته درکت نمیتونم کنم ...

خدا نکنه..من بزرگترین زجر زندگیمو دارم این روزا تحمل میکنم.همش به خدا میگم چرا با من این کار کردی..چرا منو زودتر از مادرم نمیبری تا نبینم این همه زجر مادرمو..ولی هیچ جوابی نمیده.کاش هیچ وقت هیچ مادری مریض نشه.ممنون عزیزدلم

خدا نکنه..من بزرگترین زجر زندگیمو دارم این روزا تحمل میکنم.همش به خدا میگم چرا با من این کار کردی..چ ...

کاش منم بمیرم نبینم مردمم انقدر سختی میکشن بخاطر بیماری

مادرا خیلی عزیزن خیلی ولی به دلم افتاده مادرت حالش خوب میشه نمیدونم چرا اومدم تو این تاپیک یهو ولی بدجور دلم روشنه 

☘️زندگی را زندگی باید کرد؛آنطور که دلت میگوید☘️
ان شاءالله شفا میگیرن. ولی نترس نمیمیری. به فکر خودت باش. سلامتی خودت هم ملاک هست. منم سالم بودم م ...

چی بگم و از خدا چی بخوام برات وقتی خودمو پشت در بسته نگه داشته..میفهمم حالتوو... سعی کن خوب بشی.

کاش منم بمیرم نبینم مردمم انقدر سختی میکشن بخاطر بیماری مادرا خیلی عزیزن خیلی ولی به دلم افتاده ماد ...

عزیزدلم ممنونم.ایشالا همیشه بمونی..معجزه برای من یکی هرگز رخ نمیده.چون خدا منو افریده برای سختی و درد و زجر..ولی امیدوارم همیشه سلامت باشی

خیلییی بهش میرسیم ولی الان دوروزه راضی نمیشه میوه بخوره قندش یهو از وقتی رو روال درمان رفت رفت رو ۳۰ ...

مادرت باید داروی رمدسیویر بگیره.یادت نره به پزشکش بگید شروع کنه.سعی کن ببریش بیمارستان خصوصی بستری کنی.

مادرت باید داروی رمدسیویر بگیره.یادت نره به پزشکش بگید شروع کنه.سعی کن ببریش بیمارستان خصوصی بستری ک ...

اره شروع کرده امروز روز دومه ولی چون قندش منظم نیس باید خیلی مراقبش باشیم  خدا به مامانت سلامتی بده انشالله معجزه ی خدا رو زودتررببینین

من رفتم خروج کاربری زدم  خداحافظ برای همیشه .... حلالم کنین..   
2706