2733
2734
عنوان

معجزه خدا

5005 بازدید | 24 پست

یکی دختر میخواد یکی پسر و یکی کلا بچه میخواد 

الان تو یکی از تایپک ها دیدم که به خاطر اینکه  جنسیت بچه اول و دوم یکی بود ناراحت بود چون دوست داشت طعم دختر دار شدن و پسر دار شدن رو باهم حس کنه ولی اتفاقی که تو ۲۳ سالگی برام افتاد و دو سال به هر جایی سر زدم تا نجات پیدا کنم اثر نداشت تا از ته دل در خانه خدا رو زدم و معجزه خدا شامل حالم شد

من بعد از دخترم که به دنیا اومد بیمار شدم تو سن۲۳ سالگی میخواستن رحم من رو در بیارن این یعنی فاجعه برای یه زن ۲۳ ساله که فقط یه دختر داره 

اولش بیشتر از دو سال از این دکتر به اون دکتر که جواب یکی شاید فرق کنه و من نیاز به عمل نداشته باشم ولی جواب همه یکی بود

خیلی دعا کردم به درگاه خدا که اگه شده یه دختر دیگه بهم بده تا دخترم تنها نباشه خدا صدام رو شنید با این که نزدیکی با پیشگیری داشتم و قرص هام رو سر وقت میخوردم که ۶ ماه بعد دوباره آزمایش بدم تا اگه همه موارد آزمایش قبل تکرار شد برای عمل آماده باشم ولی با این وجود حامله شدم خدا خیلی بزرگه اوایل حاملگی دکترم برام خیلی آزمایش نوشت ناراحت بودیم به خاطر بیماری اما تمام آزمایش ها جواب منفی رو به بیماریم نشون دادن هر روز خدا رو شکر میکردم هم خودم و هم همسرم یک بار هم درباره جنسیت بچه حرف نزدیم خدا بهم پسر داد تمام بیماری من از بین رفت این پسر اسمش رو گذاشتم امیر عباس این بچه معجزه خدا بود برام در بدترین شرایط زندگی 

الان برای سومی حامله هستم و دختر هست بازم شکر خدا میکنم که سالمه 

زندگی زیباست ولی با بعضی فکر های مسموم خرابش نکنیم 

خدا هرچی صلاح بدونه اون اتفاق بیفته بهترین هست برامون

امیدوارم آرزوهاتون با حکمت خدا یکی باشه

سربلندی کشورم و جوانان کشورم آرزوی قلبی من است🌹

خدا براتون  حفظ  کنه عزیزم . خدا رو شکر که مشکلتون حل شده .قطعا در رحمت خداوند همیشه بازه و به شدت مهربونه . فقط کافیه صداش کنیم . ان شا...سومی هم به سلامتی به دنیا بیاد و زندگیتون رو شیرین تر از قبل کنه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم 

چه ذوقی کردم 

مبارکت باشه مادر خوب 

خدا بهترینا رو رقم میزنه وقتی که باور. کنیم، ایمان رو همه دارن ولی باور رو نه ...

دختر و پسر هر دو آفریده خداهستن، سالم و صالح باشن، مهم تربیت ماست که انسان خوب بزرگ کنیم 

ReStart                                               
2731
2740

وای دستت درد نکنه بابت تاپیک انرژی مثبتت سر صبحی همه آه و ناله بود خدا هر سه شونو برات نگه داره 

یه مامان منتظرم،  لطفا  برا مادر شدنم صلوات بفرستید هدیه به شهید ابراهیم هادی💓💓ممنون رفقا💓💓💓
خدا براتون  حفظ  کنه عزیزم . خدا رو شکر که مشکلتون حل شده .قطعا در رحمت خداوند همیشه بازه ...

خیلی ممنون خانمی 

انشالله درهای خدا برای همه باز شه 

خوش بحالتون معجزه خدا رو دیدید ما ک با التماس و دعا و چله هیچی نشده چی

انشالله شما هم به زودی معجزه خدارو میبینید و به باور قلبی که خدا همیشه با ماست میرسید

الهی گره های زندگیتون باز بشه

وای دستت درد نکنه بابت تاپیک انرژی مثبتت سر صبحی همه آه و ناله بود خدا هر سه شونو برات نگه داره  ...

خیلی ممنون گلم

2706