2733
2734
عنوان

آشپزاش کمککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ورز دادن طولانی و حداقل نیم ساعت یک ساعت تو فریزر بذار

بهش ارد نخودچی بزن

چربی گوشتت خیلی نباشه اگر چربه یکی تخم مرغ بزن 

اب پیاز رو کامل بگیر 

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
دوس دارم ی خورده گوشتشو تفت بدم میشه بنظرت؟

نه نمیشه اونوقت اصلا چسبناک نمیشه ورز دادن به خاطر گوشته که خودشو ول کنه اونوقت تو میخوایی سرخ کنی چجوری میخواد برنج و لپه و سبزی بهم بچسبه 

لطفا حسود نباشیم

گوشت چرخ شده ات چه تازه چه یخ زده سعی کن آب و خون آبه نداشته باشه پیاز رو آبش رو بگیر باید خوب ورز بدی و سبزیجات یا تازه باشه یا اگر یخ زده آبش بگیری بعد بزاری آب جوش بیاد گاز کم کنی کوفته ها آروم بزاری توش با در باز بزاری با شعله متوسط آب جوش بیاد دوباره بعد شعله رو کم کنی یا در دیگ کلا باز باشه یا نیمه باز موقع درست کردن گلوله های کوفته باید خوب تو دست قلش بدی و فشار بدی 

آرد سوخاری چقد بریزم؟

هرچقدر چون خرابش ک نمیکنه من همینطوری چشمی فک کنم ۴.۵ قاشق پر میشه داخل کباب و کتلت چیزایی ک گوشت داره میتونی بریزی باعث سفت شدنش میشه.

ولی نون ک خشک میکنی بعدش رنده کن مثل پرک سوخاری میشه تا ارد

هروقت خواستی درست کنی اگه میخوای وا نره شب کوفته هات رو درست کن بزار تو فریزر شب تا صبح بمونه تو فریزر یخ بزنه.بعد فردا خواستی درست کنی سس که داره میجوشه با همون حالت یخ کوفته هاتو بزار تو سس زیرشم کم نکن تا ۱۰دقیقه.جابجاشونم نکن.در قابلمه تم نزار بعد ده دقه میتونی کم کنی و در قابلمه تو بزاری که قشنگ بپزه.گوشتشم نباید قبلش تفت بدی

تخم مرغ یه دونه بریز توش و زیاد ورز بده و یکیم بلغور

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست

عزیزم یکم سینه مرغ عالیه ولی خودم نمیزنم و هرگز وا نمیره چون فوت کوزه گریش فقط ورز دادنشه . خوب ورز بدی محاله باز شه . اگه دستگاه یک دو سه داری الان نمیدونم جدیداش اسمش چیه مواد رو تیکه تیکه تو اون بریز مثل چسب به هم میچسبه آبشم باید جوش باشه . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
ارد نخودچی یهتره یا سوخاری؟

چون گوشت نخودچی بهتره از دید من 

سوخاری برای کتلت سیب زمینی خوبه سوخاری کمی زبر هست زبری میده ب کوفته

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
هروقت خواستی درست کنی اگه میخوای وا نره شب کوفته هات رو درست کن بزار تو فریزر شب تا صبح بمونه تو فری ...

بوش نیاد گوشتش حس میکنم چرخ کرده هر چی بپزه تفت ندی بازم بو داره

2706