2737
2739
عنوان

چکیده ای از مطالب کلاس بارداری خانم دکتر فیروزه روستا

| مشاهده متن کامل بحث + 213533 بازدید | 227 پست
مرسی شقایق جان دعا کن من هم بتونم طبیعی زایمان کنم ....
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سلام تکنیک نفس کشیدن که دوستان میگن مثل شمع فت فت کنین یعنی چی من متوجه نمیشم چطوری باید نفس کشید
فرشته کوچکم هشتم شهریور ساعت دوازده و پانزده دقیقه شب پا به این دنیا گذاشت خدایا به تو سپردمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای عزیز ممنون از ابراز لطف همگی ایشالله اونایی که میخوان بتونن طبیعی زایمان کنن و ایشالله همگی نی نیاتونو سلامت بغل بگیرین
دانیال جونم 13 اردیبهشت ساعت 9/50 اومد تو بغل مامانیش.خدایا خودت مواظبش باش
ناز بانوی عزیز میوه خاصی که واسه وزن گیری خوب باشه من اطلاع ندارم مواد غذایی هم تو مطالب ذکر شده ورزش هم یوگای بارداری و کگل خوبه دریا جون یعنی دقیقا فکر کن داری شمع فوت میکنی اون جوری نفستو بده بیرون
دانیال جونم 13 اردیبهشت ساعت 9/50 اومد تو بغل مامانیش.خدایا خودت مواظبش باش
2731
بچه ها تو واتس آپ گروه تشکیل دادم هرکی خاست اول درخاست دوستی بده بهم بعد که تاییدش کردم شماره اشو بده از طریق پیغام خصوصی که ادد کنم اونجا تبادل نظر راحت تره اگرم که مثل من بی کله اید همینجا شماره را بزارید که یک دفعه ای ادد کنم دیگه سایت همش قطع و وصل میشه ارتباط سخته
خدایا بخاطر داده ها و نداده هایت شکر❤️
2740
مرسی شقایق جان همه پستاتو خوندم ... واقعا با دلسوزی هرچی رو که یاد گرفته بودی برامون نوشتی ممنونتم من هفته ی 18 هستم ... بارداری دوممه و برای اولی بعد از پاره شدن ناگهانی کیسه ی اب رفتم بیمارستان که بعد از 10ساعت درد کشیدن ، و دوسه تا امپول فشار(اکسی توسین) سرویکسم حدود 2سانت بیشتر باز نشد و ناچار رفتم برای سز اورژانسی ! متاسفانه برای اولی اصلا اموزشی ندیدم و فک کنم علت پاره شدن ناگهانی و همچنین استرس و بازنشدن سرویکسم ، همین کم اطلاعی بود ! خیلی استفاده کردم ... اما یه نکته رو متوجه نشدم : موقع زایمان غز بزنید و جیغ نزنید یعنی چی ؟ غر زدن چجوری ؟ با چه تون صدایی ؟ منظور حرف زدنه ؟ چیه ؟ اگه میشه همینو توضیح بدین
امروز هم خوبم ... خیلی خوب ... ممنونتم خدا
ممنون از مطالب خوب و مفیدتون که اینقدر دلسوزانه همه رو به اشتراک گذاشتین، منم ترغیب شدم و وقت مشاوره گرفتم تا تو کلاسای خانم روستا شرکت کنم. البته یکی از دوستانم هم این کلاسارو رفته بود و خیلی خیلی راضی بود...
پروردگارا از کوچولوی منم محافظت کن ...
سلام شقایق جون بابت مطالب مفیدی که تو تاپیکت گذاشتی ‌خیلی خیلی ممنونم ازت عزیزم من تو هفته 22 شروع به خوندنشون کردم که باعث شد عشق و علاقم به دخملیم دوچندان بشه و از بارداریم لذت بیشتری ببرم. امیدوارم همیشه در کنار خانواده، خوشبخت و سلامت باشی.
خداجونم، دامن همه منتظرا رو سبز کن، شکرت خدا بخاطر دخترم...خیلی دوسش دارم، مواظبش باش
واقعا مطالب زیبا و مفیدی هستن . خیلی خیلی زحمت کشیدی که به این خوبی تایپشون کردی . صمیمانه ازت ممنونم عزیزم
خدایا می دانم دوستم داری،همیشه هواییم را داشته باش چون بی هوای تو ابری می شوم