2733
2739
عنوان

از حال بد به حال خوب

1309 بازدید | 29 پست

این مجموعه پادکست بسیار شنیدنی و مفید هست. شنیدنش رو به همه توصیه می کنم. از اولش شروع کنید و توی اوقات فراغت و بیکاری بهش گوش بدید.

https://castbox.fm/channel/رادیو-راه-با-مجتبی-شکوری-id2598530?country=ca

آقا هستم 🍁 WLF

سلام. عذر میخوام بخاطر اسم کاربریتون حدس زدم کانادا باشید. شما برای آیلتس کجا کلاس رفتید یا با کدوم معلم آیلتس خوندید؟ من الان چند ماهه دنبال کلاس یا معلم خوب هستم دوتا معلم هم داشتم ولی کاملا ناراضی هستم.. ممنون میشم اگر براتون مقدوره راهنماییم کنید.

سلام. عذر میخوام بخاطر اسم کاربریتون حدس زدم کانادا باشید. شما برای آیلتس کجا کلاس رفتید یا با کدوم ...

سلام

بله من کانادا زندگی می کنم. راستش بیشتر از دهسال میگذره از مهاجرت من، سه تا از معلمهایی که من باهشون کار می کردم الان خودشون کانادا و آمریکا هستند. متاسفانه نمیتونم کمکی بهتون بکنم.

آقا هستم 🍁 WLF

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بله من کانادا زندگی می کنم. راستش بیشتر از دهسال میگذره از مهاجرت من، سه تا از معلمهایی که من ...

سلام آقایtoronto, وقتتون بخیر،شما یه تاپیک درمورد بورس زدین قبلا میشه لطف کنید یه توضیحی درمورد بورس بفرمایین،به نظر شما امیدی به بورس هست؟

2731
سلام آقایtoronto, وقتتون بخیر،شما یه تاپیک درمورد بورس زدین قبلا میشه لطف کنید یه توضیحی درمورد بورس ...

سلام

اگر میخواهید تازه واردش بشید این کار رو نکنید. بجاش پولتون رو در طلا و سکه سرمایه گذاری کنید.

اما اگر از قبل سهامی دارید، نگهشون دارید و به ضرر نفروشید. به هرحال قیمتش بالا خواهد رفت ولی به این زودی ها بعیده بنظرم.

آقا هستم 🍁 WLF
سلام اگر میخواهید تازه واردش بشید این کار رو نکنید. بجاش پولتون رو در طلا و سکه سرمایه گذاری کنید. ...

روزتون بخیر،حقیقش سهم شستا داریم و خیلی هم تو ضرریم،اما خب به پولمون نیاز نداریم،دوست دارم بدونم به نظر شما آیا امکان داره دوباره به قیمت قبل برگرده میشه زمانش رو تخمین زد؟

روزتون بخیر،حقیقش سهم شستا داریم و خیلی هم تو ضرریم،اما خب به پولمون نیاز نداریم،دوست دارم بدونم به ...

تخمین زمان که فقط کار خداست. اگر به پولش نیازی ندارید بنظر من دستش نزنید و فراموشش کنید. این البته نظر شخصی من هست.

آقا هستم 🍁 WLF
2738

سلام آقا خسته نباشید یه سوال داشتم چون متوجه شدم کانادا هستید میخاستم بپرسم برخورد ایرانیای کانادا با ایرانیایی ک کانادا حجاب دارن چجوریع ؟ ب من گفتن مسخره میکنند منم حجاب میخام داشته باشم مجرد هم هستم میترسم بیام بخاطر مسئله حجاب تنها بمونم درسته ؟ 

سلام آقا خسته نباشید یه سوال داشتم چون متوجه شدم کانادا هستید میخاستم بپرسم برخورد ایرانیای کانادا ب ...

سلام

شما قصد دارید بیایید کانادا، بعد با ایرانی ها ارتباط داشته باشید؟‌ یکی از دلایلی که خیلی افراد مهاجرت می کنن اینه که دیگه نمی خوان با ایرانی ها دمخور باشن!

در مورد سوالتون، هر دو جورش هست. ایرانی هایی که کاری به بقیه ندارن و ایرانی هایی که مثل زمان ایران بودنشون، دوست دارن سرشون توی زندگی بقیه باشه. از این نظر، سایر ملیت های غیر ایرانی خیلی بهتر هستند.

من تا الان ندیدم یک غیر ایرانی بهم اصرار کنه مشروب بخور. ولی تا دلتون بخواد از هموطنان در باب فواید عرق خوری توصیه و سخنرانی دریافت کردم.

آقا هستم 🍁 WLF
سلام شما قصد دارید بیایید کانادا، بعد با ایرانی ها ارتباط داشته باشید؟‌ یکی از دلایلی که خیلی افراد ...

سلام بله خب بلاخره هم وطن هستیم و اون یه عده هم نمی‌دونم چرا دوست ندارن البته من با افراد اینترنشنال هم ارتباط میگیرم بله متاسفانه همینطوره و کلا ما ایرانیا مثل اینکه فرهنگ حریم خصوصی و احترام ب اعتقادات هم رو یاد نگرفتیم 

سلام خوبید ببخشید. یه سوال داشتم کلگری بهتر هست یا مونترال  برا زندگی ؟؟؟

من هیچ کدومشون رو نبودم که بتونم تجربه شخصیم رو بگم. صرفا در حد شنیده هاست.

کلگری هوای خیلی سردی داره که توی زمستون میتونه اذیت کننده باشه. منتها کل اون استان به نسبت بقیه استان ها، مالیات کمتری پرداخت می کنن.

مونتریال، تقریبا فرانسوی طور هست و دولتش هم تاکید زیادی روی حفظ ارزشهای فرانسوی داره. از این نظر ممکنه اذیت بشید، اگر روی فرانسه مسلط نیستید. ولی ظاهرا زندگی اجتماعی گرمتری به نسبت جایی مثل کلگری داره.

آقا هستم 🍁 WLF
من هیچ کدومشون رو نبودم که بتونم تجربه شخصیم رو بگم. صرفا در حد شنیده هاست. کلگری هوای خیلی سردی دا ...

یه سوال وضعیت اقتصادی مونترال خوبه ؟ اونجا میشه با حقوق یه برنامه نویس ک مجرد هم هست range rover لیز یا فایننس کرد ؟ خیلی گرون در نمیاد ؟