2733
2739
عنوان

کرونا

55 بازدید | 8 پست

سلام دوستان جواب تست کرونای دختربرادرم مثبت شده فقط چندتاعددهست نمی دونم چی هستن لطفا اگه کسی می تونه برام توضیحشون بده که کروناش شدیده یاخفیف

خدای مهربون هوای دخترام روداشته باش واونهاروبه ارزوهاشون برسون      امین یارب العالمین

شما اولین کار داروی امام کاظم رو مصرف کنید همتون .برای درمان سه شب پشت هم و برای پیشگیری هر ده شب. بعد از دارو تا دوساعت چیزی حتی آب خورده نشه.بیمار با اطرافیان همه از قرقره آب نمک با نمک دریا استفاده کنید.( فقط نمک دریا باشه) .برای سرفه و گلو درد از شربت عسل و آبلیمو استفاده کنید به این صورت که چند قاشق عسل طبیعی و یک قاشق آبلیمو طبیعی رو با یه نصف قاشق چایخوری نمک دریا مخلوط کنید و یکم آب گرم بریزید و بدید بیمار آروم آروم قورت بده تا گلوشون ملایم شه .اگر فشارخون ندارند از آویشن دمکرده استفاده کنند. برای بدن درد از روغن سیاهدونه استفاده کنند .به طوری که انقدر ماساژ بدید تا محل درد گرم بشه. یا میتونید نمک دریا رو داخل قابلمه گرم کنید و توی یک پارچه ضخیم (مثل لیف های پارچه ای بریزید ) و کیسه رو روی درد قرار بدید چند ساعت  روش پتو بندازید. این کار رو هر قسمت انجام بشه درد رو درمان میکنه (کوفتگی ،بدن درد ،آرتروز،..) .حتما از سردیجات پرهیز کنید . داروی مُدبِر غدیر از فروشگاه های طب اسلامی تهیه کنید .مخصوص ریه است. داروی کاشم برای سرفه و تب .هندوانه خورده نشه .خربزه و انگور بدتر میکنه بیماری رو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اینو از متخصص طب اسلامی گرفتم

✅شربت مدبر کرونا

✅شربت ریه و سینه

✅داروی امام کاظم هر ۸ ساعت یکبار

✅مصرف شربت عسل + نمک و چند قطره آبلیمو هر ۶ ساعت یکبار

✅سیاهدانه +عسل هر ۶ ساعت یکبار

✅قرص زنجبیل ( مخلوط عسل کم و پودر زنجیبل شکل قرص بشه)منع مصرف برای فشار خون بالا

✅دم کرده کندر همراه عسل هر ۸ ساعت یکبار

✅مصرف آبجوش و خاکشیر و عسل روزی ۳ بار

نوره مالی کل بدن +حنا یک روز در میان

✅بخور آویشن و مرزنجوش و استخدوس و ختمی و خوردن دم نوش آن

💥در صورت پایین بودن فشار خون و اکسیژن خون؛۱- مصرف قرص خون ۲- اسپری گلاب ۳-نمک

⭐در صورت تب و لرز؛ جوشانده یک مشت انجیر و یک مشت شنبلیله

💥در صورت تنگی نفس؛ ۱-داروی کاشم ، ۲-بخور جوش شیرین، ۳-جوشانده ۲ قاشق رازیانه در ۲ لیوان آب تا یک لیوان بماند ب همراه یک عدد داروی جامع امام رضا(ع) ۴- بادکش گرم کتف و ریه ها

⭐در صورت معده درد و بی اشتهایی؛ ۱-جوشانده بارهنگ در عرق نعناع ب همراه عسل و ترجیحا روغن بادام شیرین

۲- جوشانده زیره و عسل

💥در صورت درد و سنگینی سر ؛ ۱- چکاندن قطره روغن بنفشه کنجدی روزی ۳ بار( سر پایین تر از بدن باشد) ۲- استفاده روزی یک بار انفیه

✅ غذای کم حجم و مقوی استفاده شود مانند سوپ جو و گندم با روغن زیتون، آش تلبینه، عصاره ، کباب زغالی و....

✅طی درمان میوه خام و سردی ها مصرف نشود

شما اولین کار داروی امام کاظم رو مصرف کنید همتون .برای درمان سه شب پشت هم و برای پیشگیری هر ده ...

ممنون عزیزم الان ایناروبراش می فرستم🙏

خدای مهربون هوای دخترام روداشته باش واونهاروبه ارزوهاشون برسون      امین یارب العالمین

سوال من راجع به اون اعدادیه که جلوی مثبت نوشته نوشته از۱۸/۱۲تا۱۹/۵۴ این یعنی کروناش درچه حدیه ؟

من اینو از متخصص طب اسلامی گرفتم ✅شربت مدبر کرونا ✅شربت ریه و سینه ✅داروی امام کاظم هر ۸ ساعت یکب ...

تشکرمهربون❤

2738