2733
2734
عنوان

کیا عمل ترمیمی ماموپلاستی انجام دادن ؟ ینی برا بار دوم 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 8656 بازدید | 114 پست
من سایزم 90 به بالا بود الان 80 شده ولی سایزم خیلی کوچیک شده درواقع عالی شده اینکه میگی دو برشه نمید ...

عزیزم لطفا درخواست بده برات عکس بفرستم ببین دکترم خرابکاری کرده

خداجونم،مرسی که هستی
سلام عزیزم عملش سخته درد داره 

سلام گلم نه سخت نیست یا لااقل چون من خیلییی عذاب میکشیدم بخاطر بزرگیش همه چیز رو به جون خریدم فقط روز عمل تا آخر شب سرگیجه داشتم و بالا آوردم اونم بخاطر اثرات بیهوشی بود از فرداش این مشکلات رو نداشتم فقط یه هفته سرکار نرفتم و موقع خوابیدن طاق باز خوابیدم در کل عمل سنگینی نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام گلم نه سخت نیست یا لااقل چون من خیلییی عذاب میکشیدم بخاطر بزرگیش همه چیز رو به جون خریدم فقط رو ...

عزیزم برا شما تو ۶ ماه باز تغییر سایز کرد یا همون اول چطور بود موند ؟

خداجونم،مرسی که هستی
بلد نیستم چطور درخواست میدن   بعدش خودت فرقش رو متوجه نشدی؟ مگه میشه اگه بزرگ باشه خب جمع و ج ...

عزیزم بزرگ بود جمع و جورم شده ولی کوچیک نشده ینی لباس میپوشم اصلا مشخص نیست عمل کردم ولی بالا کشیده 

خداجونم،مرسی که هستی
خیلی کوچیک و سبک شد؟منم خیلی دوست دارم همسرم راضی نمیشه 

من هیکلم و وزنم خیلی خوب بود چهره خوبی هم داشتم فقط این سینه بزرگ مشکل وحشتناکم بود که اعتماد به نفسم رو از بین برده بود فک کن هر لباسی یا مانتویی میخریدم همه جاش سایز بود سر سینه بسته نمیشد و نمیتونستم لباسهای سایز خودم رو بخرم بخاطر سینم و بزرگتر میخریدم من فکرشم نمیکردم روزی عمل کنم شوهر منم همین بود ولی یادمه اول دی بود اینقده گریه کردم و گفتم بدن منه آزارم نده گفتم واسه همین چیزاست که زنها قید شوهر رو میزنن و میگن کاش شوهر نداشتیم.... اصلا قبول نمیکرد گفتم سرکار مقنعه ام تا نافم هس مردها چششون میفته به سینم تو چطور راضی میشی  خلاصه گفتم پول عمل هم خودم میدم رفتم دکتر وقت عمل گرفتم چشاش 4 تا شد بعد اینقده بوسش کردم که بخدا نزار التماست کنم و چی و چی تا عمل کردم از خوشحالی گریه میکردم

نه کوچیک کردن😅سایز قبل عملتون  ولی باید چند ماه صبر کنید ک ورمش بخوابه ها دو سه ماه کافی ن ...

من دوستم دو هفته قبل من رفت سینه هاش اونقدر قشنگ شد دقیقا سینه هامون مثل هم بود ولی از شانس من 

خداجونم،مرسی که هستی