2752
2734
عنوان

کیا عمل ترمیمی ماموپلاستی انجام دادن ؟ ینی برا بار دوم 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 8656 بازدید | 114 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه درد نداشت . من عملای دیگم داشتم ولی سینه فک کنم ۲۰ تومن قرار بود برام کوچیک کنه ولی الان فقط لیفت ...

من یک ماهه عمل کردم اصرار کردم به دکتر تا جایی که امکان هست کوچک کن الان بعد اون همه بدبختی و هزینه فقط لیفت شده نمی‌دونید چقدر ناراحتم 

من جای بخیه برام مهم نبود چون پوستم خوبه و زود ترمیم میشه ولی سایز خیلی برام مهم بود چقد تاکیید کرده ...

من هر دفعه دکتر رو دیدم گفتم کوچیک کوچیک بشه الان به راحتی میگه اگه زیاد دست میزدم ممکن بود بافت سینه سیاه بشه خانما به دکتر جماعت اعتماد نکنید اونا براشون هیچی اهمیت نداره 

چهر سانت خیلی زیاده خوب  پس دکترت خوب دراورده ولی برامنی که نیم سانت بوده نمیدونم چیکار کرده حو ...

دوست دارم بمیرم با این همه سختی و هزینه بعد فقط لیفت انجام شده 

خانمی یاد نیست چن ماه طول کشید برا من عمل کرد خیلی ورم داشت الان بعد یک ماه و نیم ورمش رفته ولی دیگه ...

بعداز عمل سوتین طبی سایز ۸۰ میپوشیدی روی غزن چندم میبستی داراز میکشیدی نوک سوتین خالی میشد؟

اخه منم عمل کردم ۲۶روزه ۸۰ میپوشم راحتم باش روی قزن سوم اخری میبندم  ولی سفت نیس ۷۵ شو میپوشم روی قزن اول و سفته   دوهفته ی اول  تنگ بود ۷۵ 

بنطرت کدوم سایز مناسبمه

بعداز عمل سوتین طبی سایز ۸۰ میپوشیدی روی غزن چندم میبستی داراز میکشیدی نوک سوتین خالی میشد؟ اخه منم ...

سلام عزیزم مبادکت باشه سینه هاتو عمل کردی راضی هستی ؟ چ مدت ورم داره ؟؟بعد چند ماه سینا میفته ؟؟