2737
2734
عنوان

با گوشت چ غذاهایی درست میکنید؟؟

69 بازدید | 9 پست

سلام خانومای با سلیقه و کدبانو😁😁😁😁مرسی ک اومدین ب تاپیکم

ما گوشت خورشتی و ابگوشتی زیاد داریم ولی از اونجایی ک همسرم اصلاااا گوشت نمیخوره این گوشتا زیاد خورده نمیشه منم جز خورشت و ابگوشت چیز دیگه ای بلد نیستم با این گوشتا درست کنم واسه خودم...

میدونید چ غذاهای اسون و خوشمزه ای میشع باهاشون پخت؟ اخه کباب هم میکنمشون کامل نمیپزع😕

ی نفر دیگه داره برا همچین چیزایی ک تونا دیده میگیری دعا میکنه.😊

قرمع 

قیمه 

بعد ما گوجه رو رنده میکنیم و گوشت و تو پیاز تفت میدنیم گوجه رنده شده رو میریزیم توش و حسابی تندش میکنیم خیلی خوب میش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قرمع  قیمه  بعد ما گوجه رو رنده میکنیم و گوشت و تو پیاز تفت میدنیم گوجه رنده شده رو میری ...

مرسی از نظرت

این اخریه رو حتما امتحانش میکنم

2731

چرخش کن به عنوان گوشت چرخی.... ازش کوفته درست کن یا تو ماکارونی بریز... یا استامبولی کن.... 

دمپخت گوشت میتونی درست کنی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
مرسی از نظرت این اخریه رو حتما امتحانش میکنم

خواهش میکنم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
هیچی بهشون پیاز خلال کن بانمک بزار مزه داربشه با فلفل وگوجه ونون لواش بزنید به دل طبیعت کبابش کنید😂 ...

اخه کبابی کامل نمی پزه منم معدم حساسه😅

2738
چرخش کن به عنوان گوشت چرخی.... ازش کوفته درست کن یا تو ماکارونی بریز... یا استامبولی کن....  د ...

اره اینم میشه ممنون