2733
2734
عنوان

دوست دختردوران مجردی شوهرم پیام داده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 7623 بازدید | 215 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چجوری حالیش کرده بود؟

نمد دقیق ولی بهش فهمونده بود زن داییمه و بچه زاییدن کار شاقی نیس

۱۱۲۲۸…تو مث رقص گل سرخی رو بااااد🌹…من مث خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد🥀…دو روز با من بگردی ببین…رنگیش میکنم در و دیوارتو😃…نگو نه که اصن نمیشه پیش من نباشی🫂…میشه کم نباشی میشه مث قبلنا شی…نگو که اصن دلم میخاد بی تو برم بمیرم💃🏻…من عاشق اینم که تا صب پیشت بشینم🤍…دیر اومدی زود نخا برو🚶🏻…بعد عمری عزیز گیر آوردیم تنها تورو🫂…با ژینا1400/8/27 در مغازشون🍫با سمانه و سارا1400/11/15 در مغازشون❤️با سمانه و سارا1401/1/10 در مغازشون...با ماهی در خونشون 1401/1/18... با نیکیا تو نوبهار 1401/1/25...12-13 مرداد در کافه استارباکس
2738
مطمعنا وقتی شوهرت سیم رو داده به تو شماره دوس دخترشو پاک کرده... بعد شکا چطور متوجه شدی ایشون دوست د ...

اخخ اسمشو گفت قبلا شوهرم همه چیو برام گفته... منم اولش خیلی چت کردم تا بفهمم کیه این زنیکه

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
اخخ اسمشو گفت قبلا شوهرم همه چیو برام گفته... منم اولش خیلی چت کردم تا بفهمم کیه این زنیکه

خوبه که شوهرت بهت گفته... ولی یوقت مستقیم نیوفته دنبال شوهرت و بره بگه بهت پیام دادم و بد شه..

خوبه که شوهرت بهت گفته... ولی یوقت مستقیم نیوفته دنبال شوهرت و بره بگه بهت پیام دادم و بد شه..

ن بابا اصن نمیدونه ک شوهرم کجاس.... 7سال پیش باهم رفیق بودن عن خانم الان ول نمیکنه تنش میخاره

ن بابا اصن نمیدونه ک شوهرم کجاس.... 7سال پیش باهم رفیق بودن عن خانم الان ول نمیکنه تنش میخاره

کسی که بعد هفت سال دوباره فیلش یاد هندستون کرده مطمعن باش هر جا باشه هرجور باشه پیداش میکنه...

کسی که بعد هفت سال دوباره فیلش یاد هندستون کرده مطمعن باش هر جا باشه هرجور باشه پیداش میکنه...

پیدا کنه اصن مهم نیس اگ شوهرم اونو دوس داشت هیچوخ ولش نمی‌کرد... بیشتر هوس بوده حسش تا دوست داشتن

پیدا کنه اصن مهم نیس اگ شوهرم اونو دوس داشت هیچوخ ولش نمی‌کرد... بیشتر هوس بوده حسش تا دوست داشتن

اصلا بحث اون نیس میگم شاید شوهرت دعوا کنه چرا به من نگفتی بعدم این دختره خوب میدونه چجور شوهرتو از راه به در کنه

2706