2737
2739
عنوان

اگر خانواده شوهرتون...

175 بازدید | 21 پست

سلام خانوما ی سوال داشتم ازتون خودتون بزارین جای این شخص،،اگر خانواده همسرتون اوضاع مالی خوبی داشته باشه براتون عر‌وسی و خونه گرفته باشه ولی مثلا ارایشگاه و طلا و اینا در حد معمولی ،،بعد چند سال دخترش داره عروسی میکنه یک میلیارد جهاز با خونه ۱۶۰ متری داره میده با کلی طلا شما بودین جای پسره و عروس اعتراض میکردین؟؟در صورتی که میگن همه چی دو به یکه ولی برعکس شده دختره بیشتر داره میبره 

نظرتون چیه؟

يا امام حسين چه زود جوابمو دادي ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

از اونجایی که توقعم رو با خونه و ماشین بردن بالا قطعا پررو میشدم و حسادت میکردم

احساس غلط اما واقعیمه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
از اونجایی که توقعم رو با خونه و ماشین بردن بالا قطعا پررو میشدم و حسادت میکردم احساس غلط اما واقعی ...

دقیقا ..فکر کن یک میلیارد بیشتر جهاز به همراه خونه نوساز ۱۶۰متر به همراه کلی طلا وقتی اعتراضم میکنیم میکن واسه شما هم کردیم درصورتی که ما اول اردواج خونه ۱۰۰متری رفتیم حتی کابینتا خونه رو عوض نکردن بعد برای دخترش ۱۵۰میلیون پول کابینت دادن ,,شما بودین جه برخوردی میکردین؟؟چیزایی که وظیفه داماده اینا میکنن

یک میلیارد جهاز اووو خوشبحال دوماد😂

کاش فقط جهاز بود خونه ۱۶۰متره نوساز به همراه کلی طلا وظایف دامادم اینا میکنن شما بودین معترض نمیشدین!!

بنظدم الان چون گرونیه هزینه ها به چشمتون اومده 

حالا دور از جونشون هروقتم فوت کنن خوب از چیزایی که مونده دوبرابر به پسرشون میرسه 

ولی من کلا هرچی به خواهرشوهرم برسن اعتراض نمیکنم چون در نهایت همونم کمکشون میکنه و بیشتر دستشون و میگیره

بیخیال بابا  اگه خوشبختی  چیزی نگو اگه میخواستن چیزی بدن تا حالا داده بودن

من چیزی نمیگم شوهرم خیلی ناراحته غصه میخورخ میکه چرت باید اینقدر فرق بزارن

2706