2737
2739
عنوان

از شیر گرفتن کودک

207 بازدید | 21 پست

خانومها من دو روزه میخوام بچمو از شیر بگیرم روزها دیگه نمیخوره ولی شب بیدار میشه دیشب مجبور سدم دادم خورد الانم تازه خوابیده چیکار کنم اگه بیدار شد شیر پاستوریزه هم نمیخوره 

خدایا هممونو عاقبت بخیر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
22ماهشه

یهویی قطع نکن عزیزم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2740
جای خواب بچتونو کی جدا کردین یا میکنید؟؟

من از چهل روزگی جا خوابشو جدا کردم گذاشتمش تو تختش،از ۳ماه و نیم شروع کردم شیرشبشو قطع کردم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2706