2733
2734
عنوان

افکار و خاطرات داغان بچگی😐💔😂

162 بازدید | 15 پست

من بچگی با داداشم خیلی صمیمی بودم هروقت از دانشگاهش(شهر دیگه ای بود) میومد برام عروسکو اسباب بازی میاورد😁و توی همین ایام منو می‌برد پارک اینور اونور

بعد دقیق یادم نیست فکر کنم 8 9 سالم که بود داماد شد و من چقدر غصه میخوردم... هروقت خانومش میومد خونمون و میرفتن بیرون من همش یادم میومد که اره یه زمانی قدیما منو می‌برد بیرون یا مثلا وقتی میومد خونه مون میرفتن اتاق یا... من همش فکر میکردم چراااا مامانم داداشمو داماد کررررد و با مامانم لج میکردم😐

تا اینکه یه روز که داداشم تنها بود عین این فیلما همه عروسک‌ها و اسباب بازیایی که برام خریده بود و داشتمشون رو جمع کردم با بغض و گریه انداختم جلو داداشم گفتم بدتشون به مثلا نرگس(اسم زنش از الکی) بره با همون خوش باشه و اینا بعد داداشم اون لحظه خندش گرفت و من بدتر حرصی شدم

الان برام عجیبه چرا اینجوری بودم😶واقعا چرا انقدر تبااااه بودم/:

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!

عزیزم😃😂

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏
2731

فکر میکردم اسب تخم میزاره می گفتم وای یعنی چقدر بزرگه🤣🤣🤣

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
اخی

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
2738
فکر میکردم اسب تخم میزاره می گفتم وای یعنی چقدر بزرگه🤣🤣🤣

اسب با اون عظمت چرا تخم اخه😂😂😂

اسب حرمت داره نه لذت این کارو نکن باهاش💔😂

@raiehe    

چه زبونی داشته خواهرت😂😬مامانت چه کرد بعدش؟ 😂

خاطره خوب زیاد دارم

اما یکی هست که بدترینشونه عمه کوچیکم با دختر یکی از عمه ها من بردن تو زیرزمین خونه مادربزرگم اینا با فندک نوک انگشتامو میسوزوندن و کتکم میزدن مامان بابام نبودن کسیم خونه نبود یادمه عمم منو انداخت زمین و با لگد میزد تو شکمم اون یکی هم با فندک تهدیدم میکرد😥همش ۵ سالم بود....هیچوقت یادم‌نمیره مشکلش این بود که پدرم با ازدواجش مخالف بود اما بعد راضی شد..این وسط‌فقط من اذیت شدم الا یه دختر ۱ ساله داره خیلی دلم‌میخاد انتقام بگیرم.

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
خاطره خوب زیاد دارم اما یکی هست که بدترینشونه عمه کوچیکم با دختر یکی از عمه ها من بردن تو زیرزمین خ ...

واییی چه نامردددد

به بابات نگفتی؟ بزنه لت و پارشون کنه...! 

اگه میتونی ببخش به نظرم وگرنه از خود مسببش انتقام بگیر نه اطرافیانش  اینجوری تو ام فرقی با اونا نداری که...! 

گفت خیلی بیشعوری😂😂😂😂

بسی عالی😂😂😂

واییی چه نامردددد به بابات نگفتی؟ بزنه لت و پارشون کنه...!  اگه میتونی ببخش به نظرم وگرنه از ...

نه بچه بودم خر بودم نگفتم ترسوندنم گفتن اگه بگی شب اتیشت میزنیم .بعدم که مامانم اومد جلوش قربون صدقم میرفتن و گفتن افتاده دستشم خورده به بخاری..اگرم میگفتم کسی باور نمیکرد

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
2706