2733
2734

میشه بیاین تو روخدا😢

دکترم رفتم فقط وقتی قرص کیلیدینوم سی میخورم درد نمیگیره وگرنه درد میگیره....نمیخام همش قرص بخورم

بعد اینکه باید حتما همه قرصها رو تا اخر بخورم که خوب شم؟اگه نشدم چی؟😭

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته من کیسه صفرامم عمل کردم ولی دکتر گفت به اون ربطی نداره

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...
من یعنی بارهنگ با عرق نعنا فوق العادس

عزیزم میشه بگی معده ات درد میکرد؟چه مدت خوردی؟دردش چطوری بود؟

بارهنگ رو با عرق نعنا بجوشون بخور مثل آب رو اتیشه

با روغن بنفشه کنجدی هم معدتو ماساژ بده 

من ناراحتی معده داشتم دکتر رفتم فقط تا موقعی خوب بودم ک دارو مصرف میکردم ولی طب رفتم خداروشکر خوب شدم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره من. ولی در کنارش هم باید داروهای دیگه بخوری. امپرازول. بیسموت. میترانیدازول. 

منم میترانیدازول میخوردم  ولی بارهنگ رو تند تند میخورم ناشتا هم میخوردم خداروشکر دیگم قرص نخوردم 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب قدری معده درد داشتم ک نمیتونستم صاف بشینم همش تهوع داشتم

منم دوبار اینقدر درد گرفت که رفتم سرم وصل کردم که خوب شدم

چه مدت خوردی عزیزم؟

من همسرم مهده دردداشت چندینننننن سال 

خوب نمیشد

هی اندوسکوپی و ..

نشد که نشد 

تااخر یکی بارهنگ و عرق نعناروپیشنهاد کرد

اصن دیکه بعد اون خداروشکرخبری از  اذیت معده نیست

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
منم میترانیدازول میخوردم  ولی بارهنگ رو تند تند میخورم ناشتا هم میخوردم خداروشکر دیگم قرص نخورد ...

ناشتا باید خورد یا آخر شب؟

دکتر خیراندیش میگه آخر شب بخورین

2706