2737
2739

میشه بگید چطوری بازدهی پیجتون وبالا بردید من میخواستم ی پیج بزنم و ی ایده ای انتخاب کنم و محتواهای قشنگی تولید کنم 

ولی بلد نیستم چطور فالو ولایکام زیاد شه کسی تونسته بدون هزینه کردن و دادن تبلیغ ب بلاگرا پیجشو خودش تنهایی لایک وفالوراشو افزایش بده؟؟؟؟تروخدا بیایین خانما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای بالا بردن لایک و بازدهی پست باید از هشتگ استفاده کنی فعالیت زیادی باید بکنی ک پستت  بره اکسپولر هرچی بازدهی پستت بره بالا بازدید کننده پیجت هم میره بالا فقط باید درست فعالیت کنی موضوع های خوبی انتخاب کنی ک فالوارتو حفظ کنی

خودت باش مگ خودت چشه؟!

ببین کار یه روز دو روز نیست اولا هر روز باید استوری بذاری و اوایل هر روز باید پست بذاری تعداد پست هات به صد تا که رسوندی بعد دنبال تبلیغ باش قبلش اصلا تبلیغ نکن که پولت هدر می ره جامعه هدفت مشخص کن مثلا زنان یا مردان سن بالا یا خانه دار متاهل یا مجرد بعد برو پیج های مربوط لایک و کن کامنت بذار جواب کامتت بقیه رو بده تا بیان تو رو لایک و فالو منن و اصلا عجول نباش اگه میخواهی بهت اعتماد کنن از خودت عکس و فیلم بذار 

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن
2740
باید ی پست بذاری وایرال شه!  نمیدونم املی رو میشناسی یا ن  با اهنگ رپ ارایش میکرد یعنی ا ...

ببخشید من نمیدونم وایرال شه یعنی چی چون تازه میخوام شروع کنم ب فعالیت میشه واضح ترتوضیح بدی؟

اووچقدر زیاد😟😟یعنی باتبلیغ بلاگرا زودتر میتونم ب درامد برسم؟؟

اللن هزینه تبلیغ با بلاگرا بالاست بعدشم پیجی که دو روزه اومده با تعداد پست پایین خودت باشی اعتماد می کنی ازش خرید کنی ؟ پس حداقل چند ماه به خودت فرصت بده که پست و استوری هات زیاد کنی سعی کن یه ادرس و شماره تلفن بذاری تو بیوت اینا باعث جلب اعتماد میشه

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن

اول اینک باید با الگوریتم اینستا اشنا باشی 

دوم اینک اینقد باید محتوات خفن باشه ک بتونی بدون تبلیغ بازدهی خوبی داشته باشی اینک بخوای عکس و کلیپ از این ور اون ور کپی کنی این نمیشه تولید محتوا 

ببین کار یه روز دو روز نیست اولا هر روز باید استوری بذاری و اوایل هر روز باید پست بذاری تعداد پست ها ...

اره درسته من میخوام ی پیجی بزنم بامحتوای قصه کودک و کلن ایدهای بازی کودک سنین مختلف

و ی چندتا ایده دیگه دارم دراین موضوع متاسفانه موضوع دیگه ای نتونستم پیداکنم😢

پس باتوجه ب اینا باید دنبال کننده پیجهای مادران باردار و خانمایی ک بچه کوچیک دارن باشم وتو اینجورپیجافعالیت کنم

متاسفانه نمیتونم عکس و فیلم از خودم بزارم همسرم اجازه نمیده😓