2737
2734
عنوان

کسیم مثل من بوده وقتی میرم بیرون؟

348 بازدید | 29 پست

وقتی باشوهرم میرم بیرون یکمی حس میکنم گیرمیده من از همون موقه ک قبل ازدواج اشنا شدیم و دوران عقد یسال اول عروسی هیچ مشکلی با تیپم نداشت ومن کلن تیپمم جلف نیست سعی میکنم خوشتیپ باشم

خلاصه بعد الا تقریبا ۲ سال ونیم اینطوریا جایی میریم  شوهرم همش میگه شالتو درست کن گردنت درومده

موهاتو خیلی بیرونن شالتو درست کن 

یا پارکی یاجای شلوغی همش نگرانمه ومیترسه مثلا پسری کسی نگاکنه واصلا راحت نیستم وقتی باش میرم بیرون همش میگه حجابتو درس کن چون من کسیو ببینم نگات کنه عصبی میشم دعواش میکنم

من خیلی حرسی شدم از اینکاراش ومیدونم بخوام جواب بدم بحث میشه و خسته شدم نمیدونم تواین مواقع چطور رفتارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همسر ندارم ولی بقیه جاشو پر میکنن واسم

خخخ یعنی منظورت خونوادته؟؟

چی بگم خواهر من مادرمم باش ک میرم بیرون میگه شالتو درست کن هرچند دراین حدم تیپمم جلف نیست

2738

چقدر غیرتی بودنو دوس دارم 😥😥 

غیرت نشونه ی عشقه 💔

میدونم حرفام گوهربار و ارزشمنده اصن حق حقه اصن وقتی حرف میزنم بارش حق رو شاهد میشید  ولی دوست عزیزم اگه عمتو دوست داری آدم باش و  لایک نکن ❤ چون پیامای دیگه بین لایکاتون گم میشن مرسی اه

به هرحال مرده غیرت داره و دوست هم داره که اینجوری رفتار میکنه بنظرم بجای بحث کردن بگو باشه جوری پوشش رعایت میکنم که جلب توجه نکنه اما عزیزم تو هم بدون بعضیا مریضن به حتی چادری ها هم نگاه نامتعارف دارن

نامزد منم همینجوریه😑

وقتی میبینی که اینجوری حساسه،توام باهاش راه بیا 

بالاخره رضایت همسرت ازت مهم تر از زیبا بودن در نظر کساییک نسبتی باهات ندارن🤗

●•°در نهایت زندگی میرقصه به سازِ من.... ♡🌱🤌🏼🧡

از منم همینطوره حس میکنم اولا روش نمیشد الان راحتره 

البته الانم خیلی واضح نمیگه ها ولی از رفتارش متوجه میشم مثلن جوراب نمیپوشی؟شلوارت کوتاه نیس؟زیر مانتویی بلندتر نداری و...