2737
2734
عنوان

بتا ۹ روز بعداز موعد

90 بازدید | 8 پست

سلام دوستان .من موعدم ۲۸ تیر بوده .۳۰ ام  شنبه آزمایش دادم بتام ۲۳۵ هست .دیروز  ازمایش دادم ۷۷۴۲ بوده .خوبه به نظرتون؟من پارسالم سقط داشتم الانم علائمی مثل حالت تهوع اینا خیلی کم دارم همش میترسم رشد جنین متوقف بشه

عاایه عزیزم مبارکه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضات را خواندم برای سلامتی تودلیت صلوات فرستادم .شماهم شش هفته ای؟

مرسی عزیزدلم

من دیروز رفتم سونو ساک و کیسه زرده رو دیدواسه ۱۱ روز دیگه گفت برم واسه قلب امروز دقیقا ۵ هفته ام

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2728
مرسی عزیزدلم من دیروز رفتم سونو ساک و کیسه زرده رو دیدواسه ۱۱ روز دیگه گفت برم واسه قلب امروز دقیقا ...

منکه همش فکر میکنم اشعه سونوگرافی برای جنین ضرر داره دکترم گفت سه شنبه هفته ی دیگه برو برای قلب که خودم احساس میکنم زوده.شما بتات چند بود؟

منکه همش فکر میکنم اشعه سونوگرافی برای جنین ضرر داره دکترم گفت سه شنبه هفته ی دیگه برو برای قلب که خ ...

من یبار آزمایش دادم ۲۵۰۰ بود

نه عزیزم ضرر نداره من دیروز رفتم سونو واژینال

من یبار آزمایش دادم ۲۵۰۰ بود نه عزیزم ضرر نداره من دیروز رفتم سونو واژینال

چون سقط داشتم خیلی میترسم ‌.واژینال که خیلی خیلی میترسم من طبق آخرین پریودیم که ۲۸تیر بوده الان پنج هفته شش روز هستم ببخشید گروهی دارید که هم هفته ی خودمون باشن؟

چون سقط داشتم خیلی میترسم ‌.واژینال که خیلی خیلی میترسم من طبق آخرین پریودیم که ۲۸تیر بوده الان پنج ...

ان شاالله این دفعه نی نی تو سالم بغل می کنی

نه گلم ندارم

2738