2733
2734

سلام بچه ها

من توی ثبت نام ایرانخودرو رانا پلاس یکساله اسمم دراومد.الان باید 91 میلیون بریزم شهریور سال 1401 باز معلوم نیست چقدر بریزم تا ماشینو بگیرم....به نظرتون از نظر اقتصادی به صرفه اس؟؟ بدون سود انصراف.یعنی اگر بخوای انصراف بدی هیچ سودی به پولت تعلق نمیگیره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی از اعضای خانواده من با همین شرایط ثبت نام کرد...

چون ماشین صفر میخواد، قیمتش در هر صورت چند ده میلیون کمتر از بازار هست، چه امسال، چه سال بعد

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2738
اخه سال بعد معلوم نیست که چند میخوان بگیرن از ادم

قطعا گرون میشه سال بعد شک نکن.

اینم سیاست ایران خودروس چند‌تا خودرو تو قرعه کشی و با شرایط میزاره قیمت ارزون که بگن کارخونه قیمتش پایینه بعد به تعداد بالا وارد نمایشگاه ها میشه با قیمت بالاتر به مردم فروخته میشه بخاطر همینه الان از خود کارخونه بخری ارزونه و قطعا سال بعد گرونتره.

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️

تازه یادم رفت بگم سرموقع هم تحویل نمیدن بیشتر یک سال میشه خواهرشوهرم یه تیبا یک ساله گرفت یک سالو ۵ ماه بعد بش دادن تازه اونم چی رنگ ماشینو سفید انتخاب کرده بود بش گفتن فقط آبی داریم اگه سفید میخوای چند ماه دیگه هم باید صبرکنی اونم مجبوری آبی برداشت

2706