2733
2734
یعنی چی؟پس بمونه شام و ناهار درست کنه سرویس بده آره؟

من گفتم سرویس بده؟اینو گفتم،؟؟؟؟ حقشو بگیره شوهره گورشو گم کنه نه استارتر

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه بچه هام کوچیکن ۲ و۴

فعلا به روش نیار 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2740
شما یا مجردی یا عادت داری به این چیزا

نه مجرد نیستم ولی زندگی بازی نیست‌ گاهی باید بخاطرش بجنگی یا صبوری کنی مخصوصا وقتی پای دوتا بچه وچندسال عمرکه بایک نفر گذروندی و جونیت که پای یکی دادی بنظرمن باید برای چیزی که مال توهستش بایدبجنگی نه دودستی بدیش دست یکی دیگه 

معجزه هازمانی اتفاق میفتن که انتظارشونداری هیچوقت امیدت روازدس نده خدایی هست که درهمین نزدیکیست تولد دخترم هستی بزرگترین معجزه زندگیم بودخیلی خوشحالم ازاینکه توبه دنیااومدی تو واسه ی اومدنت یه دنیاممنون توام خدامهربونی کردتوروسپرددست خودم دستتوگرفتموفهمیدم عاشقت شدم
بچه هامو چکار کنم من تازه ۲۸ سالمه رفته یه زن ۴۰ ساله گرفته 

هر کار میکنی طلاق نگیر اونجا خونه ی توئه اون بره نه تو تو کار بدی نکردی که بخوای بری بمون پیش بچه هات و زندگیت رو بکن به روی شوهرت هم بیار که همچین چیزی شنیدی بزار فکر نکنه خری و نمیفهمی بدونه که خر خودشه 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2706