2737
2734
عنوان

خانمهای بالای 40

| مشاهده متن کامل بحث + 80930 بازدید | 8970 پست
آخی عزیزم بانو جان امیدوارم سریع بهبویت رو بدست بیاری  منم یه کیست کوچیک تو سینه ام پیدا شد ت ...

دخترم تجربی هست عزیزم ۹۷ کنکور داد که نشد امسال تنهاسالی هست که میتونه کنکور بده چون بعدش نظام جدید میاد مثل دخترشما و کنکور کلا عوض میشه.کتابهای قدیمی رو کنکور جدا گفتن نمیگیرن دیگه

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
بانوی عزیز اینجا گفتی آمبوله کردن، یعنی چی؟ خدارو شکر که خوش بین بوده دکترت حالا خرج میکنی ولی انش ...

دریا جان امبوله کردن فیبروم یعنی همین امبولیزاسیون که من میخوام برم بهش رگ.بندی هم میگن که دراتاق عمل انژیو گرافی داروهای امبوله(لخته کردن )بامانیتور وتحت اشعه ی xبه شریانهای رحمی وارد وتزریق میشه و لخته ی ایجاد شده باعث میشه خونرسانی به فیبروم قطع بشه و کم کم چروک و کوچیک بشه حالا هرچی رگ های بیشتری داشته باشه امکان جواب دادن بیشتره طبق گفته ی یکی از دکترها که رفتم البته رگ کمتر یعنی خوش خیمی بیشتر .....

حالا مال من گفت رگ کم داره بخاطراین یکیشون گفت ۶۰ درصد ویکی گفت ۷۰ یا ۸۰ درصد موفقیت عمله

واقعا نتیجه بگیرم پول به درک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بانوی عزیز اینجا گفتی آمبوله کردن، یعنی چی؟ خدارو شکر که خوش بین بوده دکترت حالا خرج میکنی ولی انش ...

خیلی ممنون عزیزمم

واقعا دعای دوستان از دعای خودمون بیشتر موثره

سلام سروین جان خوبی عزیزم؟؟؟دختر گلت خوبه؟؟؟دخترمن امسال پشت کنکوری هست .خداکنه بچه هامون موفق بشن.. ...

آخه چرا انقد خودتو اذیت میکنی عزیزم؟ چرا استرس آخه؟ چرا میگی نمیتونی دوباره عمل باز انجام بدی؟ آخه چرا انقد به خودت ظلم میکنی؟ الان انقد علم پیشرفت کرده که دیگه فیبروم و کیست کسی رو‌نمیکشه 

یکم به خودت تلقین کن که میتونی و هیچ مشکلی با عمل باز نداری

ببین عزیزم پدر من ۷۵سالشه تو همین چن ماه گذشته سه تا عمل داشته الانم خدارو شکر خیلی حالش خوبه فقط به این جهت که روحیه بالایی داره.

وقتی من ده سالم بود(اونزمان که هنوز انقد علم پیشرفت نداشت) آپاندیس ترکیده بوده وقتی تو اتاق عمل شکمشو باز میکنن تمام بیمارستان از بوی عفونتش شاکی میشن. دکترش میگه به خانواده بگین بیان که تا صب دووم نمیاره اما وقتی ما رفتیم دیدنش انقد خوش و سرحال بود که کلا نگرانی ما رفع شد

بیست سال پیش معدش انقد داغون بود که اگه تو محل باز هم آروق میزد تمام اطرافیان از بوی بدش معذب میشدن و دکتر بهش وقت عمل میده اما بابام ماه رمضونو بهونه میکنه و‌میگه عمل باشه برای بعد ماه مبارک، با تمام ناراحتی و زخم معده و زخم اثنی عشر کنار میاد و به لطف خدا به عمل هم نمیرسه و با دارو درمان میشه

موقعی که من بچه بودم واریس میگیره پاهاش و با دارو درمان میکنه بعد تصادف میکنه پاش میشکنه بعد از چهل روز وقتی گچو‌باز میکنن دکتر میگه بد جوش خورده دوباره تو اتاق عمل براش پلاتین میذاره خلاصه بعد از چن سال بیماریی میگیره بنام برگر که خون توی رگ رسوب میکنه و اون قسمت از بدن سیاه میشه و از دست و پا هم شروع میشه، این مریضی بقدری دردناکه که شب تا صبح نشسته و ناله می کرد با اونهمه داروی مسکن میخورد و حتی گاهی مورفین تزریق میکرد تا اینکه بمدت دوسال هر دوتا پا درگیر میشه و از زانو قطع میشه البته تو چند ن‌وبت عمل جراحی. ولی تمام کارها حتی موتور سواری و باغداری رو هم خودش انجام میده البته ماشین هم میرونه تعمیرات خونه و هرکار دیگه ای ازش میخوای نه نمیاره

خلاصه اول جوونی چشمشو عمل میکنه و دوسال پیش هم در دو نوبت آب مروارید عمل کرد

و اینو بگم که سه سال پیش وقتی خبر دادن داداشم و خانوادش تو تصادف کشته شدن برای تحویل جنازه رفتن آشخانه وقتی برگشت ما گفتیم از قصه دق میکنه چون خیییییلی رابطش با این برادرم خوب بود، اما وقتی تو راه بهش زنگ زدیم حالشو بپرسیم تو صداش ذره ای لرزش نبود وقتی اومد خیلی محکم و قوی بود میگفت خدا خودش سی سال پیش بهمون داده حالا خواسته پس بگیره ما هم راضی ایم به رضا و مصلحت خودش

پارسال فتقشو عمل کرد که دوباره محل عمل بار شده بود تا یکسال با فتق بند سر کردن و دکترش میگف فایده نداره اگه ده بار دیگه هم عمل کنی بازم همینطور میشی و تو این مدت حتی یه روزم خونه نشین نشد تا این که شیش ماه پیش دکتر دیگه ای پیداشد و عملش کرد و دو ماه پیشم پروستات عمل کرد همه میگفتن بعد عمل پروستات تا دو ماه نمیتونی حتی راه بری اما بابا من بعد از ده روز بیرون میرفت و کارهاشو خودش انجام میده انقد هم غرور داره که اجازه نمیده کسی کمکش کنه

اینطور بگم که مامانم میگه از اول زندگیمون من مریض داری میکردم و همیشه پرسناریشو میکردم. راست هم میگه چون منم شاهدم که چقدر بیمارستان رفتیم برای بابام ولی خدارو شکر هیچوقت روحیشو از دست نداد

وقتی دوتا پاشو ازدست داد مامانم گریه میکرد میگفت خونه نشین میشه اما بعد از چند ماه با دوتا پای مصنوعی میدوید😋😋

بانو جان سرتو به درد آوردم ولی امیدوارم که توهم یه خورده روحیه تو بالا ببری و این مشکلو بلا ندونی و مصلحتی بدونی از طرف خدا که با حکمت خودش راه درمانشم میذاره جلو پات پس قوی باش و با اراده

2728
آخه چرا انقد خودتو اذیت میکنی عزیزم؟ چرا استرس آخه؟ چرا میگی نمیتونی دوباره عمل باز انجام بدی؟ آخه چ ...

عزیزمم گریه ام گرفت به خداااا😢😢😢😢😢😢واقعا سایه ی پدرت بالای سرتون باشه انشالله🙇🙇🙇🙇

چه روحیه ی خوبی داره .

میدونی دریاجان نقش مادر توی خانواده خیلی پر رنگ تر هست الانهم بچه ام کوجیکه هنوز .دخترم کنکور میخوادبده

واینکه بدتر ازهمه من احتمال زیادی میدم باز به عمل کمر کشیده بشم .

خوب بقیه چه گناهی کردن هی من بیفتم توی رختخواب😢😢

آخه چرا انقد خودتو اذیت میکنی عزیزم؟ چرا استرس آخه؟ چرا میگی نمیتونی دوباره عمل باز انجام بدی؟ آخه چ ...

خدابرادرت رو رحمت کنه عزیزم خیلی ناراحت شدم.خیلی 

دریاجان اگه فیبروم (میوم)رو درمیاوردن که من از خدام بود باعمل باز منتها دکترگفت نمیشهودوسال بعدهم برمیگرده....عمل باز من یعنی رحم دراوردن ...که ادم دوسه ماه باید استراحت کنه .منهم بنی بشری نیست به دادم برسه 

ببین الان تمام دکتر وازمایش وسونو همه رو تنها میرم..دیگه یه عمل مثل رحم دراوردن واقعا یه کمکی میخواد من ندارم .

شاید اگه تابستون بود به رحم دراوردن فکر میکردم چون حداقل مدرسه نبود و یکی دوماه میرفتم پیش مامانم حداقل

شوهرم که نه خواهر داره نه مادر(برادرهاش هم شهر اینجا نیستن).پدرش هم پیره دیگه.خودم نه خواهرنه برادر نه پدر فقط یک مادرپیر.خوب الان به کی تکیه کنم اخهبرای عملی که سه ماه رسیدگی میخواد😢😢😢😢😢

2738

ببخش بانوی عزیزم اصلا قصد ناراحتیتو ندارم و خدا رحمت کنه اموات شمارو و مامان عزیزتم واقعا صحیح و سالم برات حفظ کنه

اتفاقا چون مادر نقش مهمی داره میگم حالا لا اقل تا قبل عمل خودتو سرحال نگه دار بقول خودت بچها چه گناهی دارن

الهی بمیرم برای تنهاییت راست میگی عزیزم دست تنها خیییییلی سخته حالا دیدی انشالا خدا بخواد معجزه ای بشه با دارو حل بشه

بازم شرمندم روم سیاه بابت حرفام

خیلی دوستت دارم با اینکه ندیدمت ولی حس خوبی بهت دارم و برای سلامنیت دعا میکنم

ماهرو جان خوش اومدی اگه دوست داری از خودت بگو دندون پزشکی؟

مرسي دريا جان عزيزم

مهرو هستم ٣٨ ساله از سن فرانسيسكو 

دندانپزشكم 

چند سالي هست ازدواج كردم و فعلا به خواست خودمون ني ني نداريم

مشغول تحصيل تخصص هستم  

عاشق همسر و زندگيم... 

چند سالي هست ايران نرفتيم

خونواده م بخشي اينجا و بخشي ايران و بخشي اروپا هستن...خيلي خوشوقتم در جمعتون هستم

شما و بقيه دوستان هم از خودتون ميگيد اگه مايليد.... 

مرسي دريا جان عزيزم مهرو هستم ٣٨ ساله از سن فرانسيسكو  دندانپزشكم  چند سالي هست ازدواج ...

چقد خوبه که تحصیل میکنی و خوشبختی. بهت تبریک میگم امیدوارم همیشه شاد و سالم و موفق باشی

من مشهدم و سه تا بچه دارم پسرام ۲۴ ساله و ۲۳ ماهه و دخترم ۱۴ سالشه. پسرم کارشناسیشو گرفته و الان شبش ماه خدمته و همینجا خدمت میکنه. دخترم اهل موسیقیه و دلش میخاد تموم سازها رو یاد بگیره. خودمم یه خونه دار علافم که نتونستم اونطور که دلم میخاست و عاشقش بودم درس بخونم و شاغل باشم. راستی ۴۵ سالم سن دارم اما بهم نمیخوره  وقتی با بچها میریم خرید هرکسی به برداشت میکنه بعضیا فک میکنن پسرم همسرمه و اون دوتا بچهامونن، بعضیا فک میکنن برادرمه، بعضیا فک میکنن دختر و پسرم. زن و شوهر و پسر کوچیکم بچشونه. اصن یه وضعی، بعضیا وقتی پسرم و با باباش میبینن فک میکنن برادرن. پسرم میگه مامان اصلا معلوم هست شما چیکار کردین؟ مطمینین من بچه شمام؟😋😎

از زندگیم راضیم و امیدوارم اوضاع اقتصادی مملکت روبراه بشه که شوهر منم بتونه یه نفسی بکشه

دوستان سلام 

بانو جان فکر میکنم دقیقا منم مثل تو کسی رو برای به جا خوابیدن نداشتم دکتر تهران که گفت برو رحمتو درآر تا قم اشک ریختم منم بچه کنکوری دانشجو و محصل داشتم و همه پسر خودمم کارمند ولی مدل من با شما فرق میکرد من خونریزیهای وحشتناک داشتم که هیچی جلودارش نبود یهو دوماه با شدت ادامه پیدا میکرد و با هیچ دارویی قطع نمیشد باور کن الان که شاید پانزده سال ازون ماجرا گذشته هنوز کم خونی خواب رفتگی دست و پا آزارم میده آخرین بار دکتر زنان با یه دنیا سونو و عکس و آزمایش  یه قرص نایاب برام نوشت که با مصرف اون و به خواست خدا باعث قطع خونریزیها و کلا عادت ماهیانه شد و خلاص 

انشالله خدا کمکت کنه و از این ماجرا خلاص شی تقریبا اکثر خانمها نزدیک یایسگی به همین مشکلات بر میخورن چون تو دوران جوونی برای جلوگیراز بارداری  هرکاری میکنیم به این روزا می افتیم 

هو معکم اینما کنتم او با شماست هر جا که هستید

دیروز تو یه تاپیک به اسم دعای الهی دیدم اعضای تاپیک در یه زمان مشخص مثلا اذان مغرب، به توبت برای یک نفر دعا میکنن و انرژی مثبت میفرستن و تصور میکنن یه نور سفیدی از آسمون میاد و از سر وارد بدن اون نفر میشه و تمام مشکلاتشو حل میکنه و اون فرد به خواستش میرسه

بنظرم این کار قشنگی بود هم دعا هم انرژی مثبت هم پیوستگی و هم نوعدوستی

اگه موافقین بیاین ما هم برای مشکل بانو جان تا ده شب همین کارو بکنیم به اعضای خانوادتونم بگین یا هر کس دیگه ای که میتونین.هرچقد تعدادمون بیشتر بشه بهتره

من خودم به انرژی اعتقاد دارم. انزژیایی که ما میفرستیم چه خوب و چه بد در کاینات مبجرخه و اثرشو‌ میذاره

من از امروز شروع میکنم اذان ظهر و مغرب به افق تهران دعا کنیم که هممون همزمان باشیم

هرکسیم دعا کرد بیاد اینجا بگه، پگین چن نفر همراه شما دعا کردن

انشالا بعد برای نفر بعدی که اعلام کنه دعا میکنیم امیدوارم نتیجه بگیریم

ببخش بانوی عزیزم اصلا قصد ناراحتیتو ندارم و خدا رحمت کنه اموات شمارو و مامان عزیزتم واقعا صحیح و سال ...

عزیز دلم این چه حرفیه؟؟؟؟باور کن اینقدر که ندیده ونشناخته به فکرم هستید وبه من امید وانرژی میدین و برام دعا میکنید یک دنیا ارزش داره خیلی خیلی خیلی...

واقعا دست تنها خیلی سخته .بعدمن چون کمرم رو سه سال و سه ماه پیش عمل کردم ودقیقا افتادم توی رختخواب میدونم کسی نیست که الان توی این شهر بتونم سرش حساب کنم.دقیقا یادم میاد بخاطرمسایلی که پیش اومد سر عمل کمرم چنان بلایی به سرم اومد که اول تشخیص ام اس برای من دادن ازشدت استرسی که چندنفر به من وارد کردن...دیگه جون ندارم اونجوری بشه😧

خداشما وبقیه ی دوستان این تاپیک وخانواده هاتون رو حفظ کنه🙇

2706