2733
2734

ما عقدیم. هیچوقت نشده اون بگه میخام ببینمت. همش من دلم تنگ میشه همش من میگم. همش من شروع کنندم حالم بده از این موضوع.. 

یبار نگفتم تا ی هفته اونم نگفت😭😭😭

چکار کنم اون بیاد سمتم من مشتاق نباشم و اون باشه. تو رو خدا کمکم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی مدت تحویلش نگیر حتی شده یک ماه ببین چطور با کله بیاد

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم
2738
باشه

منم حس کنم اولم هرشب میگم دیگ‌نگم طاقت نمیارم😔😔😔😔😔انقد وسواس گرفتم حساس شدم اگ بگ فک‌میکنم مجبور بوده😔

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
من از روش بی محلی استفاده میکنم تو هم استفاده کن شاید جواب داد

مبخوام ولی نمیتونم هرشب میگم لال شو دختر نگو بدیم باز دلم نمیاد عین بچه ۵ ساله ذوق بیرون رفتن دارم🙂🙂البته بگم کروما گرفتن و دوماه ندیدم وقتیم خوب شد قزنطبنه شد شهر

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
مثل منی واقعا

دلم نمباد بخدا درکم میکنی حتمااا دوراز جونت میگم خاک تو سرم ولی از ذوق بیردن رفتن دیدنش غرورمو له میکنم ولی دیگ‌گفتم فردا رو هیجی نگم اخه بدی مردا اینه مث ما ذوق ندارن از قبل بگن‌یا نمیگن یا ی رب قبل بگن‌میای😐😐😐😐