2737
2739
دکتر فروزان فر ...تو رشت متخصص خون و انکولوژی ..میشناسین ؟
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
دوست داشتم برا کمک کردن به مامانم یه کاری کنم چون نمیتونم بهش سر بزنم با این شزلایط ولی با پیدا کردن این آدرس و دادنش به بابام خیالمو راحت کردین امروز ..اناشلله بتونه بهش کمکی باشه ....برات آرزوی سلامت و شادی میکنم
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]
دوست داشتم برا کمک کردن به مامانم یه کاری کنم چون نمیتونم بهش سر بزنم با این شزلایط ولی با پیدا کردن ...

سلام استارتر من دنبال دکتر خیلی خوب خون و انکولوژی برای مادرم میگشتم تاپیک شما رو در مورد دکتر فروزان فر دیدم .منم برای مادرم تلاش می کنم دیدم شما هم نوشتید برای مادرتون .شما این دکتر و رفتید راضی بودید؟ازت خواهش می کنم جواب بده مادرم کاهش پلاکت داره.

سلام استارتر من دنبال دکتر خیلی خوب خون و انکولوژی برای مادرم میگشتم تاپیک شما رو در مورد دکتر فروزا ...

سلام عزیزم چی شد مادرت رو پیش کدوم دکتربردی؟؟توروخدا اگه پیامم رو دیدی جواب بده

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤