2737
2734
عنوان

به نظرتون آیا باردارم؟

294 بازدید | 32 پست

با سلام 

من روز دهم سیکل و پانزده سیکل اقدام داشتم دوره هام معمولا ۲۸ روزه ست

من همیشه حدودا ده روز مونده به موعد سینه درد داشتم اما این بار شش هفت روز موندهسینه هام دردش شروع شده البته دردش هنوز زیاد نیست 

الانم که شس روز به موعدم دل پیچه داشتم و پاهام یه طورین 

دیروزم یه کم سرگیجه داشتم 

به نظر شما میتونه علایم بارداری باشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد سینه تو بارداری فرق میکنه فقط نوک سینه هاس

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2731
الان بی بی بزنم معلومه؟

بله معلومه.امید همیشه هست

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2740
الان بی بی بزنم معلومه؟

عزیزم اگرهم باردار باشی هورمون هات هنوز اونقدرها تغییر نکرده که بی بی چک نشون بده.امکان داره باردار باشی ولی منفی نشون بده

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
سلام نسرین کجا زایمان میکنی؟

سلام عشقم خوبی

بیمارستان مریم

دکترمم خیلی خوبه اگه خواستی توام برو تحت نظرش باش

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
بله معلومه.امید همیشه هست

خواهر ۶روز به موعد نشون میده؟؟؟

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
سلام عشقم خوبی بیمارستان مریم دکترمم خیلی خوبه اگه خواستی توام برو تحت نظرش باش

خوبم مرسی عزیزم

عه منم احتمالا مریم.. چون دکترم فقط اونجاس

از دکترت امار بگیر اگه واسه سز احتیاری زیرمیزی نمیگیره بهم بگو

خواهر ۶روز به موعد نشون میده؟؟؟

من اون بالا را نخوندم.😂ولی خب من دیدم کسایی ک ی هفته قبل موعد زدن و نشون داده.

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

نمیدونم چرا اینطور یه پسر نه ساله دارم خودم ۳۹ سالمه پسرم هم بعد هفت سال از اردواج خواستم ولی بعد دوماه باردار شدم به راحتی 

الان یکساله گیرم درسته اقدامهام همش یک بار یا دو بار در ماهه ولی سونو هم رفتم مشکلی نبود 

نمیدونم چرا باردار نمیشم

سنم هم داره بالا میره