2733
2734
عنوان

شیر نخوردن نوزاد

78 بازدید | 11 پست

بچه م۴ماهشه. چار روزه موقع شیرخوردن گریه میکنه سینه رو سخت میگیره.ولی تو خواب شیر خوب میخوره.از چی میتونه باشه ؟مممکنه پریودی مزه شیرو بد کرده باشه یا ممکنه لثه ش داره سفت میشه شیر نمیخوره؟بخاطر خوب شیر نخوردنش واکسن نزدم گفتم شیر خوب نمیخوره قندش میفته

یه  چیزی هس مثل سر پستونک میزنن سر سینه بزن شاید اینجوری بهتره 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بچم ابنجوری شد بدون هیچ دلیلی هیچ دکتری هم نفهمید چشه کل روز کارم شده بود که هی بخوابونمش تا شیر بخوره اینقد وزن گیریش کم شد😞😔 تا ۸ . ۹ ماهگی همینطور بود

۹۰درصد رفلاکس داره ببرش فوق تخصص گوارش  هر دکتر نبر

اخه اصلا بالا اینا نمیاره یه بار دو ماه پیش خیلی ببقرار بود بردم سونو گف یه بار رفلاکس خفیف داشته.نیاز ب دارو نبوده بعد از اون همش خوب میخورد خوب وزن میگرف تا دوسه روز پیش اینجوری شد دیگ سخت میخوره

2740
اخه اصلا بالا اینا نمیاره یه بار دو ماه پیش خیلی ببقرار بود بردم سونو گف یه بار رفلاکس خفیف داشته.نی ...

بالا نیاره

رفلاکس پنهان بچه اصلا بالا نمیاره ولی از ۳یا۴ماه شروع میکنه به شیر نخوردن و فقط تو خواب شیر میخوره

سونو لازم نداره ببری فوق تخصص گوارش مشخص هست 

واضح ترین علامت رفلاکس همینه

من دوتا بچه هام بودن