2733
2734
عنوان

لانه گزینی یا پریود !؟

406 بازدید | 43 پست

سلام روز بخیر

کسی بوده یکبار لکه ببینه بعد دیگه چیزی نبینه تا چند روز بعد که پریود بشه؟ 

دیروز لک دیدم دیگه تا الان چیزی ندیدم

نمیدونم میخوام پریود شم یا لکه لانه گزینی بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من لک لانه گزینی داشتم چن روز قبل پریم

انشالا که بارداری عزیزم

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
ممنون عزیزم برام دعا کنید باردار باشم🙏🏻💜🌹

انشالله من اخرین باری ک پریود شدم لکه دیدم چند روز فک کردم پریودم بعد ماه بعد پریود نشدم دیدم 40روزه جنین😀

الانم داره شیر میخوره 16ماهشه تازه من تنبلی تخمدانم دارم

انشالله خدا دلتو شاد کنه💚

برای سلامتی داداشم تو رو خدا دعا کنید
انشالله من اخرین باری ک پریود شدم لکه دیدم چند روز فک کردم پریودم بعد ماه بعد پریود نشدم دیدم 40روزه ...

بچت پسره؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
موعودت کی هس؟

نمیدونم! روز مشخصی هر ماه نیست. اما ماه پیش هشتم شدم. البته دوفاستون میخورم معمولا 4 روز بعد قطع کردنش پریود میشم که امروز 4روز گذشته...... البته شده ایرانیشو خوردم 9روز بعد پریود شدم

بله

خدا برات نگهش داره😍😍😍😍

2706