2737
2734

چربه و جوش میزنه

جای جوش فرو رفته هم دارم

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام 

ضد افتاب قیمت مناسب چی بزنم؟ واینکه من پوستم مختلطه و نزدیک قائدگی جوش میزنه برای از بین بردن جای جوشهام یه شب در میون لایه بردار بزنم بعدش ترمیم کننده یا خراب میشه؟ کلا برای ی پوست خوب داشتن باید چیکار کنم 

من موهام چربه میریزع چیکار کنم 

عزیزم ریزش مو روزی ۱۰۰ تا طبیعیه اگه خیلی می‌ریزه طوری که رو بالشتت هست یا دست می‌کشی میاد رو دستت باید حتما شامپو ضد ریزش تخصصی استفاده کنی که پیشنهاد من شامپو ضد ریزش ام ان دی فقط هفته ای سه بار و بعد از حمام از هیچ روغنی برای موهات استفاده نکن چون چرب تر میشه و ریزش موهاتو تحریک میکنه

2738
سلام  ضد افتاب قیمت مناسب چی بزنم؟ واینکه من پوستم مختلطه و نزدیک قائدگی جوش میزنه برای از بین ...

ضد آفتاب برند ام ان دی پیشنهاد میکنم قیمتشم ۸۰ تومن هست و این که گلم جوش زدن دوران قاعدگی طبیعیه ولی میتونی ژل ضد جوش استفاده کنی فقط به همون نقطه که جوش زدی ژل بزن نه جای دیگ یک تا دوروز خوب میشه و برای پوست خوب باید روتین پوستی مناسب داشته باشی 

سلام عزیزم خداخیرت بده بابت کمکت من پوستم خیلی چربه مستعدجوشه منافذبازدارم و تازگیا جوشای زیرپوستی ...

عزیزم  اگه جوش سر سیاه داشته باشی باید بلک ماسک از برند سوپر استار + کرم مرطوب کننده پرتغال زنجبیل استفاده کنی فوووق الهادس حتی واسه منافذ پوستت هم عالیه برای جوش زیر پوستی میتونی از سرم ویتامین سی برند بلک بری استفاده کنی 

عزیزم  اگه جوش سر سیاه داشته باشی باید بلک ماسک از برند سوپر استار + کرم مرطوب کننده پرتغال زنج ...

کرم‌مرطوب کننده ای ک گفتی برندخاصی داره عزیزم؟بعدش ویتامین‌سی برا جوش زیرپوستی موثره؟؟؟

2706