2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من مطب خصوصی هیچ قرصی استفاده نکردم قبلش بهم آمپول زدن ک نمیدونم چی بود و نیم ساعت بعدش عکس گرفتن

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
هیچی عزیزم منکه دوذبار انداختم تنها رفتم انهذم برگشتم البته من ناز کش ندارم مجبورم درد نداشته باشم

عزیزززم منم نازکش ندارم مطمعنا صب شوهرم خوابه باید خودم برم مجبور شدم ب خواهرم زنگ بزنم باهام بیاد،یعنی قرص برای دردی که میگن داره نخورم عزیزم ؟

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
2740
من مطب خصوصی هیچ قرصی استفاده نکردم قبلش بهم آمپول زدن ک نمیدونم چی بود و نیم ساعت بعدش عکس گرفتن

هیوسین

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

چه خوب بوده درد نداشتی؟

عزیزززم منم نازکش ندارم مطمعنا صب شوهرم خوابه باید خودم برم مجبور شدم ب خواهرم زنگ بزنم باهام بیاد،ی ...

نه اخه دردش فقط زمان تزریق ماده حاجب هستش دیگه بعدش نیازی نیست

درد داره خیلی ولی باید تحمل کنی

یاااا خدا 😭😭دردش طولانی یا کلا چند دقیقه طول می‌کشه میتونم درد رو برای 10دقیقه تحمل کنم بیشتر نه 

یه ژلوفن و یه شیاف دیکلوفناگ استفاده کن قبلش..دردش در حد پریود یکم بیشتره 

خودتو شل کن تا زودتر تموم بشه .من با اینکه لوله هام گرفتگی داشت دردش انچنان نبود

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706