2737
2739
عنوان

یه دوستایی دارم فقط پول میگیرن ولی پس نمیدن چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبول دارم حرفتو ولی وقتی توحسابم پول دارم بهم میگه انقدر داری من دروغ نمیگم

مگه قراره نداشته باشی تا قرض ندی؟! داری ک داری بگو لازمش دارم، واسه کسی ک پروه باید پرو باشی اینم بدون آدم پرو تا نبینه کسی بهش رو میده سمتش نمیره بدون مشکل از خودته ک جدی برخورد نمیکنی 

میگن تا مظلوم نباشه ظالم به وجود نمیاد شنیدی؟ قرار نیست حرف ی پول گنده باشه تو اصن بگو ده هزار تمن آدم باید اجازه نده کسی ازش سواستفاده کنه اینجوری پشت سرتم میگن طرف پخمست فک نکن میگن چقد خوبه این 

2742
2738

عزیزم ببین عضو خیرین سلامت و حمایت از بانوان شو هم پسنداز می‌کنی هم جز خیرین وام دهنده و وام گیرنده بدون ضمانت هستی با هر مبلغی میتونی وام بگیری 

اونایی که اعتقاد دارن به دعا و سرکتاب پول  ندین رایگان هست اگرخواستین پبج اینستا میدم            
چطوری عضوبشم

ببین اگه متاهلی از طریق کاربری nilanill توی پی وی بهش بگو. اما اگه مجردی به ایشون mamanyasin 99 بگو ؟

اونایی که اعتقاد دارن به دعا و سرکتاب پول  ندین رایگان هست اگرخواستین پبج اینستا میدم            
فکرخوبیه

آره اینجوری دوست شماهم یاد میگیره پول دریافتی باید پرداخت کنند .

دقیقا همینطوره از هر طرف بهش فکر کنی کار بسیار مثبت و سازنده هست.همینکه عضو خیرین هستی و ثواب دارین دوم خودت خیری مستقل برای نیازمندان منطقه خودتون میشی که با اعتمادتون میتونی وام بدون ضامن دریافت کنی سوم جنبه معنوی و اخلاقی داره عزت نفس و اعتماد بنفس میاره از اینا مهتر کودکان و زنان نیازمند برای لقمه نان بهشون تحقیر و ظلم نمیشه در مجموع بستری از آسایش و آرامش برای خودمان و همجنس خودمان در جامعه حاکم میشه.انشااله راضی میشی و منو دعا کنید 

2706