2737
2734

خیلی بدم میاد از اخلاقشون

یکی هست ۴۰۰ هزار دوسال پیش گرفته هنوز پس نداده باز دوباره اومد ازم پول گرفت

دروغم نمیگه نداره و واقعا گیرمیکنه که میاد قرض میگیره یعنی کارد به استخونش میرسه ولی مشکل من باهاش سر اینه وقتی داره فکر نمیکنه پس بده

مثلا وقتی داره میره مسافرت فکر نمیکنه باید پول منو پس بده بعد بره

هرچند این مبلغها واسه شما کمه ولی واسه من کم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیگه خوبی کردن به هیشکی نیومده وقتی خوبی می‌کنی فک میکنن نمیفهمی اصلا بحث مبلغش نیس بحث سواستفادس رک میگفتی ندارم 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2740

خب ازشون بخواه 

و یادآوری کن

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  

چ کنی؟! خب قرض نده چیو چه کنی 

آدم به کسی قرض میده ک اولا حساب سرش باشه دوما تو چشمش باشه حالا اگه دستش نمیومد یچی ولی کسی ک دستش میاد پس نمیده دوباره دستش خالی میشه میاد سمتت اینکه ک بازم قرض بدی ینی یه آدمی هستی ک خودت اجازه میدی سواستفاده کنن ازت دیگه چیو چ کنی انتخاب خودته 

یکی دو ماه دیگه بهش زنگ بزن بگو عزیزم الان تو مطبم پول لازم دارم چهارصد تومان بریز به کارتم منتظرتم

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2706