2737
2734

یکم ما خانوما زیادی گذشت میکنیم و الویتمون همه چیز و همه کس هست جز خودمون، نمیگم بده ولی خب خوبم نیست، گاهی خودتونو مهمون کنید، برید سالن آرایش، برای خودتون بهترین چیزارو بخرید،  بعد تاثیرشو تو روحیتون تا مدتها می‌بینید.

حالا بگید کجا و چجوری برای خودتون خیلی مایه گذاشتید؟!

دنیام=شوهرم+دخترم  

تو نت خریدن دیگ دارم رکورد میزنم:)

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من حدود ی هفته پیش 

۳۰۰ تومن ماسک ورقه ای خریدم 

خیلی ذوقشون دارم 

بیشترین خرجم همین حدودهاست😁

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙

فکر کنم گوشیم ۴۵ ت و سه تا ادکلنم که مجموعش شد ۱۲ 

دندون هامم احتمالا لمینت کنم که میشه ۶۵ 

این آخری قراره کمر مو بشکنه⁦•́  ‿ ,•̀⁩

اگه فرصتی برای خوشحال کردن مردم داری، این کار رو انجام بده.گاهی اوقات اونا تو سکوت مبارزه میکنن شایدعمل مهربونی تو بتونه روزشونو رقم بزنه✨💛
2740
ماهی یه تومن برا موهام فقط☹️

چی مخری؟

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️
تو نت خریدن دیگ دارم رکورد میزنم:)

وای خداوندا من تو اینستا معتاد شدم یه مدت ،فقط لباس، دیگه خود بانک صادرات فعلا یکاری کرده نمیتونم خرید کنم، حوصله پیگیری هم ندارم😫😫😁😁

دنیام=شوهرم+دخترم  
2706