2737
2734

یکی از فامیلای دور ما که میکن دوتا جزء واکسن رو زده ولی بازم کرونا گرفت و دیشب فوت شده.

من باورم نمیشه یعنی چی اخه؟؟؟ واکسن الکیه یعنی؟؟

البته سنش 40ساله ...و خانومش جز کادر درمانه...نمیدونم چطور واکسن زده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره امکانش هست ولی خیلی احتمالش کمه 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2728
2740
دوز سومو شما از کجا اوردی؟🙄

فایزر و مدرنا نیاز به تزریق دوز سوم دارن البته برای تمامی واکسن ها فاصله ۳ تا ۶ ماه بعد دوز دوم باید دوباره یک دوز تزریق بشه

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا
میگن آب مقطره...من ک نمیزنم.آدم نمیدونه چیو باور کنه دیگ

از هر ۵ تا برکت یکی دارونماست تو تمام جهان یک چیز مرسومه برای اینکه اگر کسی فوت کرد یا خودش تمارض کرد سریال واکسن چک کنن ببین آیا واقعا واکسن زده و یا تمارض میکنه

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا
میگن آب مقطره...من ک نمیزنم.آدم نمیدونه چیو باور کنه دیگ

اون میگن ها رو شما نگو😐 

اون آب مقطری که میزدن برای مرحله ی آزمایشگاهی واکسن بود مرحله ی تست انسانی ، یه تعداد رو مشخص میکنن برا چند تاشون داروی واقعی میزنن برا چند تاشون که خودشون میدونن کیا هستن دارو نما یا همون آب مقطر میزنن تا نتیجه ی واقعی مشخص بشه مثلا میگم یه تعداد تلقین نکنن خوب شدن و اینا ، آخر سر که دارو با موفقیت تست شد اون تعداد که دارونما گرفتن رو دوباره واکسن واقعی میزنن، با یه سرچ ساده هم میتونی به اینایی که گفتم برسی تو کل دنیا این محله رو اجرا میکنن

الان دیگه نیست برا مرحله ی آزمایش بود الان همه دارو میگیرن

هیچ کدوم از واکسن های ایران تایید کامل نشدن الان برکت هم همینطوره ، دیشب دکتر حسین خالقی فر متخصص ایمنی شناسی میگفت

اون میگن ها رو شما نگو😐  اون آب مقطری که میزدن برای مرحله ی آزمایشگاهی واکسن بود مرحله ی تست ...

خب پس چرا از وقتی ک واکسینه شروع شده تعداد فوتیا دو برابر شده؟چرا برا بقیه اینجور نیس؟خیلی از کشورا حتی دیگ ماسکم نمیزنن!

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
2706