2737
2739

عزیزم چرا سقط 

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

آخی چرااا سقط ؟؟ 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
لطفا نپرسید چرا سقط. دستور دکتر بوده. جنین مشکل داره. خیلی ازتون ممنون میشم اگه جوابی برا سوالام دار ...

من تازه چند روز رفته بودم توی ۴ ماه که سقط کردم جفتم پایین بود دو روز پیش سقط کردم حالم از عالم و آدم بهم میخوره

اره درد ک خیلی داره خدایی.اگر بخوای به طور طبیعی بندازی.

اگر بیمارستان گفته که باید بستری بشی ، بستری میشی دیگه

اگر با قرص بندازی،، که بعد از انداختن دیگه دردی نداری. فرداشم مرخصی

اگر بیهوشت کنن ببرن کورتاژ، اونم فرداش مرخص میشی. اما تو خونه چند روز استراحت داری.

حالا ک نگاهت به منم افتاد ، واسه غمایی ک تو دلمه صلوات بفرست. برام دعا کن. تا بلکه فرجی بشه برام. ایشالله خودتم حاجت روا شی😘
من تازه چند روز رفته بودم توی ۴ ماه که سقط کردم جفتم پایین بود دو روز پیش سقط کردم حالم از عالم و آد ...

تحمل کن. اینو یادت باشه از حال و روز تو بدتر خیلی آدما هستن. اگه بهت بگم تو یک ماه گذشته چی به سر من اومده میشینی برام گریه میکنی. حالت هم از عالم و آدم بهم نمیخوره. بیست روز پیش خواهر ۲۵ ساله ام و پدرم رو توی تصادف از دست دادم. مادرم به شدت مجروح شد هنوزم از بیمارستان مرخص نشده. من تهران بودم اونا شهرستان. یکسال بود که ندیده بودمشون.تو همین روزا بهم گفتن بچه ام سندروم داون داره. بعد از هشت سال میخاستم بچه دار بشم. اگه بدونی غصه عالم تو دلمه. میدونم شرایط تو هم بده ولی خودت رو نباز

2706