2737
2739
عنوان

خواهش میکنم این خانومو فالو نکنید

1363 بازدید | 66 پست

سلام اگر به تعداد پستهای من نگاه کنید متوجه میشید کلا پست نمیزارم ولی الان واقعا عصبانی هستم از خودمون از همین خانومهایی که فالو مزکنن اون اقای شکارچی و همسرانشون رو دیروز تو اکسپلور همسر اول رو دیدم که شدیدا به دخترای جوون یاد میداد زن دوم بشن

خدای مهربونم ممنونم که هیچ وقت تنهام نمیزاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد تعداد فالور هاشون رو دیدم سبک زندگی اشپزی کردن همه چی اصلا چیزی برای کسی نداره که فالو میکنید و پول تو جیب یک ادم بی فرهنگ چشم چرون میریزید التماس میکنم به عنوان یک زن انفالو کنید و به اطرافیان هم بگید شکستن قبح یک اصل فرهنگی توسط سه نفر ادم که اصلا هدفشون معلوم نیست شرم اوره

2740
زن دوم واقعا شکنجه س برای زن اول.مکه اینکه زن اول مجبور باشه بسازه یا اینکه ی مشکلی از نظر روحی داشت ...

زن اوا با وقاحت دیروز پست گذاشته رضایت بدید زندگیتون رو تقسیم کنید

[QUOTE=204947231]هر بار اینجا براش تاپیک می نید فقط کمک میکنید به بازدید بیشترشون شما فالوراشونو نگاه کن حالم از خودمون بد میشه اومدم خواهرانه برای حفظ شخصیت خودمون التماس کنم انفالوشون کنیم

خداشاهده منم ازاین زنادیدم تعجب نکنین چندین باردیدم مریض بودن خودشون راضی شدن شوهرشون برن ازدواج کنن وعلتشم میگن عشق وعلاقه زیادب همسرم بودک نخواستم زجربکشه😐😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

میگفتی ب این‌نمیگن تقسیم میگن لاشی گری.

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
2706