2733
2734
عنوان

كلاهبردارى ( كمك گرفتن از پليس فتا)

129 بازدید | 17 پست

بچه ها از يه پيجى توي اينستاگرام مبلغ ١ ميليون و ٣٠٠ هزار تومن خريد كردم ولي الان ٢٠ روز گذشته و بسته منو نفرستاده.هرچى بهش پيام ميدم الكى امروز و فردا ميكنه و الان هم ٣ روز هست كه جوابمو نميده با اينكه همش آنلاينه.اولين باره اين بلا سرم مياد،هميشه از اينستاگرام خريد ميكردم ولي سريع بسته رو ارسال ميكردن. پليس فتا كمكى ميتونه بكنه؟ چيكار كنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چجوری اینهمه مبلغو زدی براش اخه😳😳😳😳

من ی شلف تلویزیون از دیجی کالا میخوام سفارش برم قیمتش ۵۰ توپپهزار تومنه شوهرم نمیزاره میگه اگه پولو بخورن چی😂😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم🙃دخترم تموم دنیای منه👶❤❤❤
2740

چی سفارش دادی

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ
من ی شلف تلویزیون از دیجی کالا میخوام سفارش برم قیمتش ۵۰ توپپهزار تومنه شوهرم نمیزاره میگه اگه پولو ...

دیجی کالا مطمئنه ولی ولی وسیله خراب هم زیاد میفرسته😑

منم خدایی دارم...🖤
ست ظروف دسر خورى و بستني خوري

میشه بگی کدوم پیج و زود پیامت رو حذف کنی

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ
2706