2752
2734
عنوان

ازدواج دوستم ازطریق برنامه دیوار+شانس اینجوری رومیکنه🔔🔔🔔

| مشاهده متن کامل بحث + 74482 بازدید | 429 پست

منم میرم اگهی ویلا ببینم نشد هم میرم حداقل اگهی کت و شلوار میگم به به چ سری چ دمی عجب پایی خلاصه یدونه ازش شوهر ک در میاد 😂

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
😂😂😂😂برو یکیشو طور کن

این چطوره🤧😂

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
کی گفته نمیاره  مگر اینکه خوشبختی و نتونن درست تعریف کنن

آدم تیلیاردری ک بچه شو از دست میده خوشبخته؟یا یه مریضی لاعلاج میگیره و ثروتش فقط خرج دوا درمون میشه؟ ولی خب اکثرا خوشبختن ولی بی پولا همه از دم بدبختن

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

من خودم یه خانومیو میشناختم زشت واقعا زشت شایدم چون واقعا بد بود زشت یود کارشم این بود صبح تا شب فقط تو خیابونا میچرخید با این و اون تازه با یه پسر دوست شده بود واقعا خوشتیپ و مایه دار بالاشهر شیراز یه خونه زد به نامش و یه ماشین مدل بالت با کل اثاثیه تازه مامان دختره خونه خراب کن بود هووی یه زن دیگه شده بود قسم میخورم دختره کارش پول کندن بود با چشمای خودم خراب بودنشو دیدم

از فردا همه دختر مجردای نی نی سایت تو دیوار تو قسمت ویلاهای میلیاردی پلاسن😂😂😂

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻
2706